Jak przejść do kursu?

Wystarczy kliknąć poniższy przycisk aby znaleźć się w odpowiednim do nauki miejscu.

Przejdź do kursu

Ten kurs nie jest do kupienia

Tym razem niczego nie sprzedajemy. Tym razem tylko z przyjemnością informuję, że powstało miejsce, które obiecałam dawno temu. Ale jestem na nie w pełni gotowa dopiero dziś. Oto miejsce z fajnymi gratisami dla tych, którzy kupili moją książkę zanim jeszcze ona wyjechała z drukarni. Ja już mówię, co tam znajdziecie od ręki. Ale pamiętajcie, że to nie koniec. W tym roku będę w tym miejscu cyklicznie dodawać fajne treści dotyczące sukienki podstawowej. I za każdym razem będę sobie przypominać, że setki ludzi tak pięknie mi wtedy zaufało. I chociaż nie mówię o tym często, to ja o tym pamiętam. I jestem Wam ogromnie za to wdzięczna. Bo wtedy nikomu nie powiedziałam, że przez ponad rok pisałam tą książkę. Wyskoczyłam z tą informacją dopiero, gdy książka była już w druku. A Wy postanowiliście ją kupić w przedsprzedaży. I to zaufanie było dla mnie najcenniejszym wynagrodzeniem za moją pracę.

Już teraz można tam obejrzeć:

  • Kilka filmów o szyciu i modelowaniu.
  • Można pobrać sukienkę podstawową, czyli model 1000.
  • Można pobrać siatki, w rzeczywistej skali. Siatki z książki, do porównań lub ćwiczeń. Model 1076.
  • Można też pobrać model 1077 czyli taką piękną kwiecistą sukienkę ze zdjęcia poniżej. No dobra, prawie taką, ta do pobrania ma mniejszy dekolt. Ale jeśli tylko ktoś zechce wymodelować swoją 1077 wraz z filmami instruktażowymi, to śmiało można.

Jak przejść do kursu?

Aby przejść do tego miejsca, wystarczy kliknąć na link www.papavero.pl/kursy/sukienka2018 Admin dodał dostęp wszystkim, którzy zakupili książkę w przedsprzedaży. I niestety ale na tą chwilę nie można wykupić dostępu do tego kursu.

A jeśli wkradł się błąd?

Jeśli zakupiłeś lub zakupiłaś książkę w przedsprzedaży (do 21-11-2018 roku), a nie masz dostępu do kursu - napisz do mnie na papavero@papavero.pl w tej sprawie. Koniecznie podaj mi imię i nazwisko i adres e-mail podany wtedy w zamówieniu. Postaram się pomóc.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Dodatki i gratisy czyli co już mamy a co nas jeszcze czeka

Moi drodzy uważni Czytelnicy. Jeśli ktoś jest ciekaw, to ten kurs będzie realizowany zgodnie z dawną obietnicą. A w związku z tym, że obietnica jest stara jak świat, to tych rzeczy pojawi się po prostu więcej. Gdyby ktoś miał ochotę zajrzeć do obietnic to nadal są tutaj KLIK i można je obejrzeć.

  • Tak więc trochę się już pozmieniało, bo dawno temu pomyliłam numer 1076. I tam opisywany był jako nowy model, a ja wykorzystałam go jako siatki do książki. Więc dodaję je ponad tą listę a model opisany tam jako 1076 mamy tym razem jako 1077. Czyli mamy obiecany model oraz siatki, tylko z pozamienianymi numerkami.
  • Kilka szyciowych filmów, które już jest, to tylko część. Wszystkie odcinki, które się pojawią, umożliwią Wam uszycie całej sukienki. Ja już pracuję nad składem kolejnych.
  • O reszcie też pamiętam, bo mamy listę.
  • I trochę innych rzeczy, o których wtedy nie pomyślałam a teraz wiem, że się przydadzą, też znajdzie się w tym miejscu. Jak na przykład sukienka 1000 do pobrania, bo o tej bazie nie było mowy. Albo 1076 czyli siatki z książki. I te dwie rzeczy uważam za bardzo przydatne. Po tych kilku latach szkoleń wiem, że po prostu przydadzą się na etapie nauki. Chociażby do wydrukowania i porównania, czy rysując siatkę na dane z książki wyszło Wam dokładnie to samo co mi. Bo wydrukowanie tych siatek 1076 ma właśnie to ułatwić, takie sprawdzenie przez nauczyciela czy jest dobrze. Przykładacie jedną siatkę do drugiej i jak się gdzieś rozjeżdża, to wiecie, że ja stoję i mówię "No gdzieś jest błąd". A jak jest tak samo, to ja chwalę i cieszę się razem z Tobą.

 

Realizacje projektów

W tym miejscu możesz samodzielnie dodać zdjęcia wykonanych przez Ciebie prac, które z przyjemnością obejrzymy

Komentarze

papavero
#3 papavero 2023-03-27 10:44
Cytuję Dorodoro:
Dzień dobry, czy będzie możliwość zakupienia tych ww dodatków do książki? Niestety w 2018r nie miałam pojęcia że chce szyć, nie mówiąc o tym że nie wiedziałam o istnieniu pani firmy ,,,, książkę mam i chętnie bym zakupiła extra kurs,,,,pozdrawiam

Pojawi się inny kurs do kupienia, który będzie zawierał te elementy. Troszkę trzeba poczekać, ale się pojawi :-)
Dorodoro
#2 Dorodoro 2023-03-25 11:48
Dzień dobry, czy będzie możliwość zakupienia tych ww dodatków do książki? Niestety w 2018r nie miałam pojęcia że chce szyć, nie mówiąc o tym że nie wiedziałam o istnieniu pani firmy ,,,, książkę mam i chętnie bym zakupiła extra kurs,,,,pozdrawiam
Anna_K
#1 Anna_K 2023-01-26 21:39
Super :D :3