To był jeden z dwóch bardzo łatwych wyborów. Ten był łatwy dla nas. Nagrodę wygrywa najszybsza i najlepsza w puzzle Agata70. A gdyby ktoś chciał ułożyć jeszcze kurczaka, zachęcamy do kliknięcia na niego i sprawdzenia swoich sił w puzzlowe układanki poza konkursem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Drugi konkurs, fotograficzny wygrywają niewidome zające. Trafiło im się jak ślepej kurze... a nie, kury nie są ślepe. Niezależnie od tego zające wygrywają kury są tylko dodatkiem. Barking, proszę coś pięknego uszyć teraz dla siebie.

Kliknij aby powiększyć

O innych zadbała tylko panna Ciasteczko. Wygrywa szablon dla siebie i dla koleżanki. Jednocześnie ciasteczko jest zobligowana do powiadomienia koleżanki o nagrodzie. No chyba, że koleżanka od kurczaków również nas czyta, to proszona jest o informacje.

Kliknij aby powiększyć

A my jesteśmy ciekawi, kto obżarł się przez święta bardziej niż my. Czy żyjecie, czy jesteście gotowi na szycie? Czy jutrzejsza luźna sukienka powinna mieć sporo miejsca na poświąteczne brzuszki czy możemy przejść do szycia dopasowanych strojów. No to jak to z Wami jest?

Komentarze

Gośka
#1 Gośka 2017-04-18 21:19
Agata70 - moje gratulacje :lol:
a sukienki pewnie i szersze i dopasowane będą miały wzięcie :3