Nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, że w tej akcji weźmiemy udział my. Czyli ekipa papavero.pl, która z myślą o Was przygotowała fajną akcję. Oczywiście będzie ona związana z szyciem. A ja, tradycyjnie, zdradzę Wam tylko kilka szczegółów. Resztę pozostawię jeszcze przez chwilę tajemnicą. Tajemnicą, którą odkrywać będziemy przez cały czerwiec. A wszystko z tego powodu, że konkurs rozpocznie się pierwszego lipca. I tu już się nieco wygadałam. Będzie to konkurs, będzie trwał kilka miesięcy. Aby nie zdradzić więcej, przypadkiem, przejdźmy dalej.

Kliknij aby powiększyć.

Konkurs będzie wspierany przez fantastyczną policję krawiecką. Dziewczyny z 123szyjeszty.pl, które prowadzą  najpopularniejszą grupę szyciową na FB. To one będą Was wspierać w walce. Pomagać, dopingować ale też oceniać i przyznawać nagrody i wyróżnienia. Przez cały okres konkursu będą się Wami opiekować na forum społecznościowym w tym miejscu: grupa na FB 123szyjeszty.

Kliknij aby powiększyć.

Już wiecie kto pojawi się w konkursie od strony jego zaplecza. Wiecie też, kiedy zabawa się rozpocznie. Czas się dowiedzieć gdzie i kiedy odbędzie się finał konkursu. Na pewno część z Was słyszała, albo nawet była na jednej z czterech już edycji targów FastTextile. W tym roku czeka nas już V edycja. A na niej, w sobotę 24 listopada 2018, rozstrzygniemy nasz konkurs. My jesteśmy bardzo podekscytowani tym faktem. Szczególnie, że to nie jedyna atrakcja, z jaką wyruszymy na te jesienne targi. Ale dziś więcej szczegółów nie zdradzę. Chociaż bardzo mnie kusi i korci. Ale jest tego tak dużo, że specjalnie na tą okazję przygotuję dla Was fajny artykuł z niezbędnymi opowieściami.

Kliknij aby powiększyć.

Czy zaciekawiłam Was choć troszkę? Czy będziecie oczekiwać na szczegóły naszego konkursu? A może bardziej interesuje Was to, co nowego zaprezentujemy na targach? Bo oprócz naszych szablonów zamierzamy tam pokazać coś, czego jeszcze nikt nie widział. Coś, nad czym pracujemy dzielnie od jakiegoś czasu. To Coś, sprawia mi ogrom radości i daje kopa do dalszej pracy. Ale o tym wszystkim niebawem. A dziś zapraszam Was do śledzenia szczegółów dotyczących konkursu pod pięknym tytułem "Pokochaj szycie z FastTextile".

A dla wytrwałych konkurs weekendowy. Do wygrania jak zwykle jedno pobranie. Na odpowiedzi czekam do poniedziałku, do porannej kawki. A pytanie brzmi, jak bardzo się cieszysz na spotkanie z nami na targach, kogo ze sobą zabierzesz i jak mocno nas wyściskasz na miejscu? Albo, czy mamy się Ciebie bać w listopadzie, bo należy nam się za coś lanie, albo inne takie historie. Koniecznie daj znać, co nas czeka :-)

Komentarze

camilleee-1986@wp.pl
#10 camilleee-1986@wp.pl 2018-06-04 10:27
Cytuję papavero:
Za cukier, którego dziś z rana potrzebowałam, pobranie otrzymuje Camilleee :-)


Dziękuje to było natchnienie po ciężkim dniu ;)
papavero
#9 papavero 2018-06-04 08:34
Za cukier, którego dziś z rana potrzebowałam, pobranie otrzymuje Camilleee :-)
camilleee-1986@wp.pl
#8 camilleee-1986@wp.pl 2018-06-03 19:49
@papavero po raz pierwszy czytam o targach rasy testuje i oszalałam mnóstwo tkanin nici przydasiów krawieckich w jednym miejscu za tą oto świadomość należy się jeden długi uścisk radości.
Kolejnych milion dla całej ekipy papavero za to co robicie między innymi na tej stronie. Nawet nie zdajecie sobie sprawy jak przybliżanie laikom szycie. I jak to szycie staje się proste z każdą kolejną uszytą rzeczą. A oprócz tego wow 2 modele tygodniowo - to ogrom pracy jaki wkładacie a wszystkie ciuszki z najnowszych notowań modowych nie wspominając o liście hot. Za to wielkie ukłony i podziękowania.
Zabawa jeszcze gratulacje przeszukując Pinterest w zakresie szycia wszędzie jest papavero !!!!
A ewentualne pobranie wykorzystała bym na ostatnio dodane bluzeczki bo są rewelacyjne :).
Frania
#7 Frania 2018-06-03 09:18
@papavero Dziękuję za wyjaśnienie, że konkurs będzie widoczny tutaj, na papavero.pl, czyli jest ryzyko, że nie zaoszczędzę czasu... Nie zmienia to faktu, że nie będzie widoczny tam - na portalu społecznościowym i dla mnie nie będzie dostępny. I o tym napisałam w swoim poprzednim komentarzu.
Dorotkas
#6 Dorotkas 2018-06-03 09:08
Ostatnio bylam na Targach Sprzetu Domowego w Nadarzynie,bardzo fajnie zorganizowane,a te które były w kwietniu odziezowe nie zdazyłam,a teraz trochę załuję
papavero
#5 papavero 2018-06-02 23:11
@Frania, konkurs będzie widoczny na papavero.pl i nie będziemy zmuszali do zaglądania gdziekolwiek indziej. Proszę mi tu nie siać dezinformacji ;-) :P
Niteczka82
#4 Niteczka82 2018-06-02 21:56
Niestety nie będę. Jednak gdybym była, to zabrałabym tylko siebie i może kierowcę, żeby być wypoczętą i gotową na zwiedzanie :lol: A jak bym spotkała ekipę Papavero, to obowiązkowo zdjęcia ze wszystkimi na pamiątkę i uściskałabym Was w podziękowaniu za tą stronę. Jest fajna i coraz lepsza, cały czas się rozwija. Jestem dumna z tej polskiej strony.
Joanna205
#3 Joanna205 2018-06-02 21:43
Bardzo kusząca propozycja ale czy odważne sie pokazać to nie wiem? Bać się mnie nie trzeba bo z natury jestem pokojowo nastawiona i lubię kontakt z ludzmi. Zabrała bym Oleńkę ale boję się że się zanudzi))) bo my tylko o tym szyciu i szyciu...
Frania
#2 Frania 2018-06-02 21:08
Mogę napisać o spotkaniu na targach tyle, że mnie tam nie będzie i w związku z moją nieobecnością nikogo nie wyściskam. Dobra strona nieobecności również jest taka, że nikogo nie przestraszę : D i nie trzeba się będzie mnie bać.

Konkurs na portalu społecznościowym...
Nie mam tam konta (nie zamierzam mieć). Na karcie widzę, że to "grupa publiczna", na stronie widzę, że to grupa zamknięta. W końcu jaka to jest grupa nie wiem. Nie znam się na tym. Niczego nie poczytam i nie zobaczę, nawet nie dowiem się jakie zadania konkursowe będą. Taka to dyskryminacja ze względu na nie bycie gdzieś tam zarejestrowanym.
W sumie mnie to nie martwi : D ile ja czasu zaoszczędzę : D

Życzę Innym dobrej zabawy, powodzenia w konkursach i ciekawych nagród.
papavero
#1 papavero 2018-06-02 13:44
Przypominam o konkursie weekendowym z ostatniego akapitu :-) Wiem doskonale, że na zewnątrz słoneczko i lenistwo się udziela. Ale ja czekam na odpowiedzi :-)