Na początek spodnie, których nie trzeba się szczególnie naszukać, gdyż spotkać je można w co drugim sklepie z odzieżą dla pełnoletnich babek. Proste nogawki plus kant kojarzące się przede wszystkim z klasycznym damskim spodnium. Taki fason powinny wybierać przede wszystkim kobiety o sylwetce ogólnie zaokrąglonej oraz masywnej. Jeśli chcecie sprawdzić w przymierzalni czy ich góra kończy się w odpowiednim miejscu, sprawdźcie czy nie kończą się tuż nad lub pod brzuchem. Jeśli tak się zdarzy, nie pozwalam Wam zabrać ich z sobą do domku. Takie spodnie uwypuklą Wam brzuszek.

Teraz nie są akurat modne, ale przyjdzie jeszcze czas na dzwony. Tak więc korpulentne babki powinny czekać na ten okres z utęsknieniem, bo jest w nich nim dobrze. Reszta kobiet o sylwetce przy kości nie powinna się przejąć brakiem popytu na ten fason.

alt

Spodnie potocznie zwane bojówkami również mogą być Waszymi przyjaciółkami, należy jednak pamiętać o tym, że mamy już szerokie biodra lub masywne nogi i nie należy dodawać im objętości odstającymi kieszeniami lub klapami. Kieszenie owszem, ale płaskie. Niestety niskie osoby będą w tym przypadku pokrzywdzone, gdyż nie powinny one nosić bojówek. Korpulentne babki powinny zakładać spodnie o kroju militarnym z obniżonym stanem, a to akurat jest coś co ja lubię ;) 

Jeśli wybierać będziecie spodnie ze sportowych materiałów pomyślcie o fasonie który: posiada dość szeroki pas oraz jest nieco obniżony w stosunku do talii. Takie spodnie naprawdę potrafią zdziałać cuda, szczególnie w przypadku osób o sylwetce ogólnie zaokrąglonej oraz masywnej. Poniższe spodnie, po drobnej przeróbce krawieckiej w naszym zakładzie będą idealne dla omawianej sylwetki.

alt

Idzie zima, więc będziemy chodzić w tej części garderoby dość często. Pamiętajcie o tych kilku drobnych wskazówkach wybierając spodnie dla siebie a potem noście je dumnie.