Dziś będzie słodko-rozczulająco. Bo ja dziś mam taki nastrój. Gdyby ktoś z Was powiedział mi teraz, że fajnie tu zajrzeć od czasu do czasu, to ja będę płakać i zawodzić rzewnie z przejęcia. Jakieś hormony czy coś innego każe mi dziś myśleć, że to tak cudownie mieć Was tutaj. No dobra, czas na zwierzenia i podsumowanie kończącego się roku.

Kilka wykrojów w tym roku się uzbierało. Ostatni w tym roku miał numer 374, czy udało Wam się uszyć wszystkie? A to moje ulubione, z różnych względów. Pierwsza czerwona sukienka w rozmiarze Miss Dolnego Śląska, Katarzyna pięknie wyglądała we wszystkich rzeczach na sesji. Druga czerwona sukienka na bardzo sympatycznej i uroczej modelce, która w naszych ciuchach wyglądała pięknie. Trzecia czerwona bardzo sentymentalna sukienka z bardzo dalekiego okresu.

   

Moja szafa też się powiększyła przy okazji. Dresowa sukienka z raglanowymi rękawami spędziła wiele czasu razem ze mną w domu. Rudą wykorzystałam na spacery z moim przystojnym facetem, a ostatnią wymęczyłam w pracy. Chyba już czas na nowe modele, czegoś wiosennego i kolorowego mi brak.

 

Pojawiło się trochę męskich modeli. Jeszcze niedużo, ale to się zmieni w nadchodzącym roku. Szczególnie, że model z poniższych zdjęć nam schudł i jest ładniejszy. W tym roku zabierzemy się za cudowne taliowane męskie koszule, kamizelki i modę wiosenno-letnią.

Poznaliście też moją ulubioną krawcową w roku 2013. Anka, jak to czytasz, to pamiętaj, na tytuł ulubionej krawcowej 2014 jeszcze nie zapracowałaś! Się musisz postarać i przygotować dziewczynom jakieś fajne artykuły o krawiectwie.

 

Z dzieciakami pracowało się naprawdę całkiem zgrabnie. Nie marudzą jak admin, nie boją się sesji jak ta Pani powyżej, nie stroją fochów że coś z nimi nie tak ja ta w dresowej sukience. Po prostu są profesjonalistami. Mała modelka ustawiała się do zdjęć lepiej niż niejedna profesjonalistka, a model czuł się na tle fotograficznym jak ryba w wodzie. Dzięki temu w przyszłym roku znów pokusimy się o coś dla tych, którzy dowodu osobistego jeszcze nie mają.

 

Obok szablonów do pobrania pojawiło się też trochę lekcji konstrukcji. Jestem bardzo ciekawa, czy ktokolwiek z nich skorzystał i czy w przyszłym roku nadal będziecie je czytać. Kiedyś te lekcje zostaną nieco zmienione, mamy na nie pewien plan, ale o tym najwcześniej w drugiej połowie 2014 roku. A czego tak naprawdę chcielibyście się nauczyć w tej kwestii?

 

W roku 2014 na pewno pojawią się nowe szablony. Oczywiście nie tylko dla kobiet. Będzie coś dla dzieci, również tych najmniejszych, które dopiero pojawiły się na świecie. Będzie coś dla mężczyzn, o których musimy w końcu zadbać. Będzie też coś z ubranek dla psów. A nie, rozpędziłam się za bardzo, to nie ten portal, raczej dla psów i kotów ubranek nie będzie. W nadchodzącym roku pojawi się kilka lekcji konstrukcji oraz kilka słów o szyciu i krawiectwie. Dlatego mam nadzieję, że spędzicie ze mną, z nami, następny rok. Oby był szczęśliwy dla wszystkich krawcowych świata i dla ich rodzin. Bo na pewno będzie ciekawy,  już my się o to z naszym adminem postaramy. Dlatego już niebawem zmiana naszej strony. Zrobimy tutaj małe porządki, wyrzucimy niepotrzebne i dorzucimy upragnione. Mamy nadzieję, że będziecie dobrze się z nami bawić. Liczymy też, że dzisiejszego sylwestra, jak i pozostałe dni w roku, spędzicie w strojach uszytych razem z nami.

100% (0 głosów)
4406 wyświetleń

Komentarze

Anula
#30 Anula 2014-01-03 11:53
Wszystkiego najlepszego w nowym roku! Dziękuję całej ekipie papavero.pl za wspaniałą stronę, naprawdę widać jak wiele pracy wkładacie w ten portal! I wszystkim papaverowiczkom i papaverowiczom, za porady, inspiracje i piękne dzieła. Papavero, czytam absolutnie wszystko, co pojawia się na portalu, bo chcę wiedzieć i rozumieć coraz więcej. Warto wspomnieć jeszcze jedną liczbę - 25000. Niedawno przekroczyliśmy już 25 tysięcy zarejestrowanych użytkowników. Pozdrawiam!
TheKotek74
#29 TheKotek74 2014-01-03 00:00
Wszystkiego dobrego w nowym roku! Adminkowi tez!
Dziekuje za wszystkie cudne wykroje, a dziewczynom za zdjecia, inspiracje i dobre slowa!
Lekcje konstrukcji czytam chetnie i prosze o jeszcze. :)
AnnaR
#28 AnnaR 2014-01-02 15:22
Rowniez sie dorzucam do podziekowan. Najbardziej zycze samej Papavero, zeby poglebiala swoja pasje i spelniala swoje aspiracje w dziedzinie konstrukcji, projektowania i krawiectwa. Trzeba byc wielkim pasjonatem, zeby podzielic sie z tak wielka rzesza ludzi tym co sie kocha- i to za darmo.
Oby wiecej takich ludzi wokol nas :)
hagos
#27 hagos 2014-01-02 15:12
Dziękuję Papavero za tę stronę, fajne ciuchy w dużych rozmiarach a przede wszystkim za lekcje konstrukcji i lekcje szycia. Uzależniłam się od tej strony, choć na razie niewiele dane mi było uszyć z powodu chronicznego braku czasu i dwójki czasopochłaniaczy w wieku przedszkolnym :roll:
papavero
#26 papavero 2014-01-02 12:33
Cytuję noaga:
A apropo wykrojów męskich to może prosty kurko-płaszczyk ze stójką.....????

Będą jeszcze spodnie, a teraz męczymy koszule. Dosłownie je męczymy :P Dopiero po koszulach przyjdzie czas na kolejne modele.
noaga
#25 noaga 2014-01-02 12:10
A apropo wykrojów męskich to może prosty kurko-płaszczyk ze stójką.....????
noaga
#24 noaga 2014-01-02 12:09
To był wspaniały rok - bo w nim dzięki Papavero! nauczyłam się szyć i sporo rożnych rzeczy uszyłam! A skoro w nowym roku papavero będzie jeszcze lepsze to i moje szycie będzie jeszcze lepsze!!! :))) Dlatego czekamy na wszelkie nowości, wykroje i chłoniemy każdą lekcję konstrukcji - na pewno się przyda w najmniej oczekiwanym momencie! :lol: Samych dobrych rzeczy w nowym roku dla wszystkich :lol:
lisbeth69
#23 lisbeth69 2014-01-02 11:54
W 2014 roku idź do przodu krok po kroku.
Niech Cię nadmiar kasy męczy, niechaj fiskus Cię nie dręczy.
Niech rodzina żyje w kupie, resztę miej głęboko w... dla wszystkich a co :)
jusik
#22 jusik 2014-01-02 09:51
Wszystkiego dobrego, szczęśliwego i radosnego w Nowym Roku, żeby zaskakiwał nas na każdym kroku ale tylko pozytywnie :-) i żeby był troszkę gorszy od 2015 roku :lol:
Danusia24
#21 Danusia24 2014-01-01 23:26
...wszystkiego pięknego w Nowym 2014 Roku :lol: