Na początek bajka na dobranoc, taka tematyczna. Tak aby każdy wiedział co w dzisiejszej lekcji konstrukcji jest najważniejsze. A nie dość, że bajka piękna to jeszcze poprzedzona wykładem Pana Miodka.

 

Ale przejdźmy do rzeczy, czyli do chwalenia się czym tylko się da. Tym razem drobiazgami. Część z nich widzieliście na stronie. Część z Was ma je nawet w domu. Ale zaczynamy od tych najstarszych. Pierwsze, takie które zostały zakupione na samym początku papaverowego świata to metki. Przyznam się szczerze, że pierwsze papaverowe logo, które na nich widnieje, przygotowane zostało przeze mnie. Nie jest to szczytowe osiągnięcie graficzne, ale cieszyło jak nie wiem co i cieszy po dzień dzisiejszy.

zmiany 60zmiany 60

Kolejne drobiazgi z makowym akcentem to guziki. Wielkie... w sumie to nawet ogromne. Pojawiają się w papaverowych płaszczach. Ale nie były to guziki na zamówienie, zakochałam się w nich w jakimś sklepie i wykupiłam wszystkie. Mam kilka do dziś, czekają na jakiś specjalny płaszczyk.

zmiany 60zmiany 60

Potem były kubeczki. Zacznę od tych szmaragdowych. Oj lubię te kubki osobiście mam taki jeden do porannej kaweczki. Mój nieco się już wyszczerbił, wymazał i zużył... ale dzielnie służy nadal.

Kubki z makami były przynajmniej dwa różne. Jeśli macie taki w domu, to istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że wygląda tak jak ten po prawej lub ten po lewej. Ot po prostu kubek z pięknymi czerwonymi makami, które od jakiegoś czasu próbują się wkupić na nasze nowe logo. Polubiłam je już bardzo i pewnie przez najbliższe lata będzie nam towarzyszyć.

zmiany 60 zmiany 60

Ale to wszystko już było. A my mamy dziś pogadać o czymś, czego nie widzieliście raczej. Oto co dostały dziewczyny w ostatnich prezentach od admina. Papaverowe guziki. Nawet nie jesteście w stanie sobie wyobrazić, jak takie guziki cieszyły mnie po raz pierwszy, gdy otworzyłam paczkę z fabryki guzików. No  normalnie miałam ochotę przyszywać je wszędzie, nawet do rzeczy, które guzików nie wymagały.  Guziki występują w różnych kolorach i wielkościach. Od maleńkich po wielkie przyszywane do żakietów lub płaszczy. I to są moje ulubione guziczki, nie ma to tamto.

zmiany 60 zmiany 60 zmiany 60 zmiany 60 zmiany 60 zmiany 60      zmiany 60 zmiany 60

Żeby nie było tak, że ja się chwalę bezproduktywnie to na koniec, dla tych co samochwałę przetrwali i wszystko przeczytali mały konkurs. Do wygrania oczywiście papaverowe guziki i metki, Nasz cudowny admin spakował już trzy zestawy... otrzymają je trzy osoby, które w komentarzach nas do tego przekonają. Wolna amerykanka, wszystkie chwyty dozwolone, guziki czekają. Będzie je można przyszywać do koszul, do sukienek lub do spodni... co kto woli i na co kto trafi w przygotowanych przez admina paczuszkach. Oczywiście admin będzie wybierał komentarze, które mu się spodobają. Wazelina wskazana, ironia i złośliwość także.  Czasu jest niedużo, w sobotę rano idę na pocztę.

A na koniec raz jeszcze bajeczka, ale tym razem w mistrzowskim wykonaniu anonimowej artystki.

 

 

100% (0 głosów)
3703 wyświetlenia

Komentarze

narele
#59 narele 2014-10-18 11:41
Mam i ja piękne guziczki, będą do bluzeczek, DZIĘKI WIELKIE. :D
Nie sądziłam że parę guziczków i metek może dorosłej kobiecie zrobić tyle radości, polecam się na przyszłość :lol:
sasula
#58 sasula 2014-10-18 10:30
Czy ktoś mnie nauczy jak fachowo wstawiać cytaty???
Bo mnie to jakoś nie wychodzi :cry:
papavero
#57 papavero 2014-10-17 20:47
Cytuję chiboogi:
Do mnie nic nie dotarło :( buuuuuu... To pewnie za karę, że w Sokołowsku Agnieszce nie przypomniałam ;)

A dlaczemu, powiedz dlaczemu nie odpowiedziałaś mi na pytanie poniżej?
chiboogi
#56 chiboogi 2014-10-17 19:43
Do mnie nic nie dotarło :( buuuuuu... To pewnie za karę, że w Sokołowsku Agnieszce nie przypomniałam ;)
sasula
#55 sasula 2014-10-17 16:51
Cytuję wiedzma80
Cytat:
Paczuszka dotarła, dostałam piękne guziczki i metki - naprawdę fajny prezent.
Do mnie też paczuszka (dzisiaj) dotarła. Uwielbiam takie urocze i przydatne drobiazgi :lol:
DZIĘKUJĘ BARDZO!!!
wiedzma80
#54 wiedzma80 2014-10-17 15:36
Paczuszka dotarła, dostałam piękne guziczki i metki - naprawdę fajny prezent. Obiecuję pokazać jak coś wreszcie uszyję... Bo czasu wiecznie brak.
papavero
#53 papavero 2014-10-17 15:35
Ale Wy go słabo znacie, o damski dla Was jęczał.
1
lisica
#52 lisica 2014-10-17 14:26
Cytuję Ignacynka:
:-) no nawet admin mi wczoraj o płaszczyku marudził, więc czuję presję ;-)


męski płaszcz! o tak, tak! :D
Męski może być ale dopiero po damskim i to po piątej wersji
Ignacynka
#51 Ignacynka 2014-10-17 14:21
:-) no nawet admin mi wczoraj o płaszczyku marudził, więc czuję presję ;-)

męski płaszcz! o tak, tak! :D
papavero
#50 papavero 2014-10-17 14:15
Cytuję lisica:
Cytuję papavero:
Cytuję lisica:
Cytuję papavero:
Cytuję lisica:
Wielkie dzięki.Przesyłka właśnie dotarła.Piękne malutkie guziczki,tylko teraz mam problem do czego je wykorzystać.Proszę o podpowiedź razem z nowym wykrojem :D :-? ;-)

Nowym wczorajszym, czy nowym następnym? Jeśli wczorajszym, to lisica, raczej się nie zmieścimy w te spodnie, oj nie ma co się oszukiwać :P A jak z następnym, to się przydadzą na pewno.

Wczorajszy to tak jakby już stary.A mi się marzy płaszczyk dla starej grubej baby,ale bardzo modny.Żebym wyglądała 20 kg mniej i 20 lat mniej a te guziczki do płaszczyka będą za małe.

Czyli nie dogodzisz :P

Ale zauważ że prośby o płaszczyk bądź kurteczkę powtarzają się CODZIENNIE.Zrób coś z tym PROSIMY


:-) no nawet admin mi wczoraj o płaszczyku marudził, więc czuję presję ;-)