Ten moduł, pomimo moich obaw, sprzeciwów i protestów stworzył dla Was Admin. Oddał tym samym, w Wasze ręce, połowę mojej władzy na papavero.pl. Zasady HOT18 są bardzo proste. Każdego tygodnia to Wy wybierzecie, jaki model powinien pojawić się w dziale z wykrojami do pobrania. A ja, grzecznie, jak na niewolnika przystało, przygotuję go dla Was. Nie będzie jednak takiej ogromnej samowoli, oto kilka reguł, które będą obowiązywać.

  • W każdym tygodniu głosujecie na jeden z 18 gorących modeli, czyli takich, które najbardziej podobały Wam się w ciągu ostatnich tygodni. Głos można oddać raz na 24 godziny.
  • Do Poczekalni należy wrzucać Wasze zachcianki. Te zachcianki, które otrzymają największą ilość głosów w ciągu tygodnia przejdą do propozycji HOT18. Z propozycji część najlepszych przejdzie do Gorącej 18, z której wybierzecie jedno zlecenie każdego tygodnia. Zabawa będzie trwać tak długo, jak długo będziecie mieli ochotę bawić się w nią razem z nami.
  • Wygrany model zostanie zrealizowany. Pamiętać jednak należy, że model ten będzie jedynie inspiracją. Nie ma takiej możliwości, aby na papavero.pl powstał dokładnie taki model, jak na obrazku przez Was przedstawionym. Obrazki są i będą tylko i wyłącznie inspiracją. Znacie mnie doskonale, i wiecie, że czasem ta inspiracją powoduje, że przedstawiona sukienka implikuje spodnie w dziale z wykrojami do pobrania lub zupełnie odwrotnie. Trzeba się z tym pogodzić. A czasem powstają modele o wiele fajniejsze lub ładniejsze. Różnie to bywa, reguły tej gry są jak obietnice polityków, nigdy nie wiadomo co z nich wyniknie. Koniec i kropka.
  • Zrobię dla Was wszystko oprócz. Czyli tak jak w polityce, tak i tutaj obiecanki cacanki niestety nie dotyczą wszystkiego. Przykro mi bardzo, ale nie czuję się na tyle boska w konstrukcji męskiej, że wrzucanie garniturów i płaszczy męskich skończy się po prostu usunięciem przeze mnie danych obrazków z Gorącej18. Ta reguła będzie obowiązywała do czasu, aż nadrobię braki. Odzież męska tylko lekka, żadnych ciężkich krawieckich ekscesów na razie.
  • Szablony nie pojawią się od razu. Będziemy mieli małe opóźnienie w stosunku do Waszych wyborów. Ja to po prostu muszę skonstruować, uszyć i sfotografować. Nie wspominając już o godzinach zastanawiania się z czego by to uszyć, znacie ten ból, prawda? Przewiduję miesięczne opóźnienie.
  • Rzecz najważniejsza. Nie jest to obowiązek, ale opis wrzuconego obrazka pomoże Wam przekonać innych do głosowania. Mi pomoże odnaleźć w modelu to, co Wam się podoba. Dlatego chociaż nieobowiązkowy, to jest to element najważniejszy. Dla mnie ważniejszy niż sam obrazek. Dlatego pamiętajcie o opisie wrzucanych inspiracji.

zmiany 120

Pierwsze tygodnie głosowania.

Musieliśmy czymś na początek zapełnić ten moduł. Wyjątkowo wrzuciłam obrazki osobiście. Wszystkie obrazki pochodzą ze starej polskiej gazety o modzie, noszącej tytuł „Przegląd mody”. Pokazywałam Wam już jego stronice. Dziś to Wy zadecydujecie, które modele warto wskrzesić we współczesnym wydaniu. A kolejne tygodnie zabawy w HOT18 zostaną, mam nadzieję, zapełnione już przez Was i Wasze zapotrzebowania odzieżowe.

Zobacz notowanie numer 1

Ahoj przygodo! (czyt.:Ale ja się tego boję!)

hot18 2

POCZEKALNIA CZEKA!

Już teraz można wrzucać obrazki do poczekalni. Pamiętajcie, że spośród tych najwyżej ocenionych z poczekalni, będziecie wybierać te do realizacji poprzez HOT18. Dlatego poczekalnia czeka. Aby dodać do nie j obrazek, wystarczy wybrać odpowiedni katalog. Znajduje się on pod hasłem albumy "Specjalne" na samym dole listy.

hot183

 

100% (0 głosów)
4483 wyświetlenia