Podziwiając Madoxa proszę nie zapomnijcie obejrzeć koszuli, które przygotowaliśmy specjalnie na ten dzień. Jedną z nich można bowiem zakupić i nosić z dumą ze względu na dwie rzeczy: sympatię do modela oraz przywiązanie do jakości i metki Papavero. Aby ją kupić wystarczy zajrzeć tutaj. A oto kilka fotek na które czekacie.

Madox w Papavero

Madox w Papavero

Teraz czas na moje ulubione zdjęcie. Za każdym razem gdy przeglądam zdjęcia z tego dnia nie mogę się na nie napatrzeć. Nie dość, że widać moje dzieło w postaci koszuli, to jeszcze cała dusza artysty widoczna jest jak na dłoni.

Madox w Papavero

Pokażę Wam również jedno zdjęcie z przygotowań do sesji. W lustrze widoczna najlepsza fotograf jaką znamy, czyli Jusia Ł. Bień oraz na wieszaku za nią jedna z koszul, którą fociliśmy z Marcinem.

Madox w Papavero

Na koniec zdjęcie koszuli wykonanej przez Papavero, która dostępna jest na aukcjach internetowych. Przypominam, iż Papavero tworzy rzeczy w pojedyńczych egzemplarzach i poniższy model dostępny będzie tylko i wyłącznie dla jednej zdecydowanej osoby. Wystarczy wyrazić swoją chęć jej zdobycia w tym miejscu.

 Madox w Papavero

100% (0 głosów)
7163 wyświetlenia