Ależ ja jestem dumna z admina. Jest cudowny, najukochańszy i najlepszy! A na dodatek spełnia nasze krawieckie życzenia. Chciałyście mieć wpływ na kształt szablonów... rach ciach stworzył HOT18. A teraz stworzył coś, co będzie nas cieszyć jeszcze bardziej. Taki admin to istny skarb, a ja spieszę Wam donieść, co właśnie pojawia się na papavero.pl dzięki jego zdolnym programistycznym paluszkom. Część z Was odkryło już, że nowy moduł otrzymał swoją własną nowiutką i dźwięczną nazwę Gendo. Długo przebierałam nóżkami ze szczęścia ale teraz mogę już Wam o wszystkim opowiedzieć. O zmianach, których nie mogę się doczekać i o wszystkich fajnych rzeczach, które  dla Was przygotowaliśmy. Cieszę się nimi jak małe dziecko i dziś, gdy admin zmienia stronę chodzę przez cały dzień z ogromnym uśmiechem na twarzy. Takim od ucha do ucha a może nawet nieco szerszym.

Kliknij aby powiększyć

Cały moduł opiszę Wam oczywiście dokładnie. Ale ten artykuł nie ma na celu opowiadania o technicznych aspektach. Niestety moja ekscytacja nie pozwoli dziś sklecić takiego przewodnika. Mi się za bardzo język pląta z tej mojej radości. Dziś powiem Wam w skrócie co i jak i odpowiem na wszystkie pytania. Zacznijmy więc od tego, czym jest Gendo. Jest to moduł aukcyjny, który będzie funkcjonował w naszym serwisie. Stworzony został po to, aby każdy z nas mógł odsprzedać zalegające w szafie tkaniny, guziki albo zupełnie inne krawieckie przydasie. Zamiast pisać na forum, że chcemy sprzedać swoją używaną maszynę do szycia, co uznawałam uparcie za spam, będziecie mogli po prostu pokazać ją wszystkim Użytkownikom w widocznym miejscu, które odwiedzane jest miesięcznie przez dziesiątki tysięcy fantastycznych krawcowych i krawców. Tak tak, odzywa się tylko część z nas, ale zaglądających jest tak dużo, że jak admin pokazuje mi statystyki to serce mi rośnie.

A teraz zerknijmy gdzie pojawiło się Gendo, a dokładniej tylko malutki kawałeczek, który jest już dla Was widoczny. Można je znaleźć we własnym profilu. Rozwijając menu w prawym górnym rogu, zaraz pod Albumami znajduje się właśnie nasze nowe Gendo. A dokładniej Gendo! gdyż tak będzie się nazywało nasze nowe cudo. Oczywiście ten wykrzyknik na końcu to taki radosny wykrzyknik o którym w szczegółach Wam jeszcze opowiem.

Kliknij aby powiększyć

Gendo! znajdziemy również w wyszukiwarce. Będzie można przeszukać tylko i wyłącznie Wasze aukcje. Zawsze będzie więc pod ręką. Teraz polecam poszperać i popatrzeć co już jest widoczne. Główną funkcjonalność będziecie mogli podejrzeć. Na bieżąco będziecie też mogli obserwować zmiany, gdyż nie zakończyliśmy prac nad tym modułem. Nie został on jeszcze włączony i nie można jeszcze z niego korzystać, na to niestety musimy jeszcze chwilkę poczekać. A teraz opowiem Wam jak będzie wyglądało uruchomienie tego modułu.

Kliknij aby powiększyć

Pierwsza faza testów

Na początek, myślę, że jeszcze w tym tygodniu się to uda, zostaną dodane aukcje testowe. Będą specjalnie opisane, tak aby wszystko było jasne i klarowne. Aukcje testowe będą służyły nam do tego, abyśmy mogli pobawić się nową funkcjonalnością bez zobowiązań. Poproszę Was o klikanie, kupowanie i licytowanie tylko i wyłącznie w celach przetestowania Gendo! Bez żadnych zobowiązań. Zobaczymy, czy wszystko funkcjonuje jak powinno.

Druga faza testów

W drugiej fazie testów system aukcyjny zostanie uruchomiony. Dla bezpieczeństwa naszych Użytkowników Papavero.pl będzie jedynym sprzedawcą uprawnionym do wystawienia aukcji. W tym celu zakupiłam całą górę produktów, które zostaną wystawione do sprzedaży. Ten okres posłuży nam do zweryfikowania modułu i naniesienia ewentualnych poprawek systemu. A jak już wszystko będzie dobrze to...

Gendo! dla wszystkich

System aukcyjny zostanie włączony dla każdego Użytkownika. Każdy z Nas będzie mógł wystawić do odsprzedania to, czego akurat nie potrzebuje. A przecież mamy w naszych zapasach mnóstwo takich rzeczy, które kupiliśmy nie wiadomo po co. Osobiście odkupiłam ostatnio taki kupon tkaniny od jednej z papaverowych plotkareczek z czatu. Jej już nie był potrzebny a ja uszyłam sobie taką oto bluzeczkę. Tak tak, dobrze poznajecie fason, który niestety nie zyskał popularności w HOT18.

Kliknij aby powiększyć

Na pewno macie dużo pytań. Z przyjemnością na nie odpowiem. A ja biorę się za przygotowanie testowych aukcji, które każdy z nas będzie mógł potraktować jako sprawdzenie umiejętności naszego cudownego admina. Powiem Wam tylko, że przez ostatnie miesiące chodziłam dookoła niego na paluszkach. Aby nic nie oderwało go od Gendo! donosiłam mu na biurko śniadanka, obiadki, herbatki, kaweczki, ciasteczka i pączki. Będzie musiał dużo rowerem jeździć, aby to wszystko wiosną spalić. Ale opłacało się, bo nowy moduł jest po prostu zachwycająco piękny. Jestem w nim zakochana i naprawdę z ogromną przyjemnością Wam go prezentuję.

100% (3 głosy)
3925 wyświetleń