Zaczniemy od rzeczy, które mogą być najmniej dla Was widoczne. W tym tygodniu uzupełnieniu uległy dwa fajne szablony. Pierwszy z nich umożliwi uszycie narzutki z kapturem w jednym z 84 rozmiarów. Tak tak, tych rozmiarów jest aż tyle. A wszystko przez to, że ta narzutka jest naprawdę fantastyczna. Uznaliśmy, że będzie świetnie leżała nie tylko na dorosłych kobietach, ale również sprawdzi się w przypadku dorastających panien o wzroście 144 i 150. Już można szyć, brak już wymówek, że szablon jest tylko na wysokie osoby. O uzupełnienie tego modelu złożono oficjalny wniosek na forum, i tak się stało, bluza już jest we wszelkich możliwych rozmiarach.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Drugi uzupełniony szablon to spódnica, którą my uznaliśmy za wartą uwagi. Szablon został przygotowany od nowa i zestopniowany do standardowych 55 rozmiarów. Ten model został wybrany z jednego bardzo ważnego powodu: Wasze realizacje były przepiękne, różnorodne i bardzo interesujące. Uszycie tego modelu na inny wzrost, czyli jego zestopniowanie, nie jest już banalnie proste. Stąd decyzja o uzupełnieniu akurat tego fasonu. Jego dodatkowym atutem jest to, że można go uszyć z zalegających skrawków różnych materiałów.

Kliknij aby powiększyć

Ostatnie uzupełnienie dotyczy błękitnej bluzki. Do tej pory bluzka ta była do pobrania jedynie dla osób o nieco większym biuście. Od dziś pobrać można również ten model w rozmiarach standardowych. Wystarczy wybrać pomiędzy tymi dwoma wersjami i uszyć bluzkę dla siebie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A to już na pewni nie uszło Waszej uwadze. Na wszelki wypadek przypominamy o tej bluzce z kontrafałdami na plecach. Różowa czy granatowa? Tkaninowa czy dzianinowa? Wybór należy do Was..

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Kopertowa sukienka również poleca się do szycia. Jest bardzo wygodna. Wystarczy ją uszyć ze zwykłej dzianiny, aby była codzienną ulubienicą. Można ją też uszyć z bardzo ozdobnej dzianiny i otrzymać w ten sposób szybką kreację na święta lub sylwestra. To bardzo wdzięczny model.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (0 głosów)
1350 wyświetleń