Na święta większość z nas sprząta wszystkie kąty, piecze pyszne ciasteczka i gotuje smaczne dania. Dziś podzielimy się z Wami naszym świątecznym akcentem, i mamy nadzieję, że Wy również zdradzicie kilka choinkowych sekretów. Dla tych, którzy podzielą się najciekawszymi, mamy trzy fajne szablony. A które? Otóż każdy z tej trójki sam wybierze swój, bo przecież prezenty powinny być te wyśnione, a nie przypadkowe.

Kliknij aby powiększyć

Pokażcie nam swoje świąteczne przygotowania. Swój kawałek pracy, który już wykonaliście albo obowiązki, które macie zamiar wypełnić. Może to będą uszyte ozdoby świąteczne, może posprzątany kącik krawiecki. A może zechcecie podzielić się z nami swoimi marzeniami związanymi ze świątecznymi prezentami. Albo zdradzicie nam tajemnice świętego Mikołaja, czyli pokażecie czym macie zamiar obdarować bliskich.

Kliknij aby powiększyć

Papaverowe święta też już tuż tuż. Nasza ekipa oczekuje ich w towarzystwie świątecznych gadżetów, z których jeden jest wyjątkowy. Oto bombka, która umila nam ten czas od dłuższej chwili. Ręcznie wykonana ozdoba choinkowa, którą dostaliśmy w prezencie od przesympatycznej osóbki. Jak Wam się podoba? Czy Wy również obdarujecie swoich bliskich ręcznie wykonanymi ozdobami? Jeśli tak, koniecznie je pokażcie.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (0 głosów)
1420 wyświetleń