W Waszych domach stoją już przystrojone choinki, pachną upieczone ciasta a karpie czekaja na smażenie. Przygotowania do kolacji wigilijnej idą pełną parą. A jeśli nie, to wszystko zostanie nadrobione w sobotę. To bardzo pracowity czas, który może sprawiać wiele przyjemności. Pierniczki piecze się z najmłodszymi, spędzając z nimi czas. Zakupy można zrobić z mężem, bratem lub ojcem, a to oznacza wspólnie spędzony czas. A przecież to jest najważniejsze, że jesteśmy razem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Święta to czas, w którym każda rodzina posiada swój własny wyjątkowy zwyczaj. Jesteśmy bardzo ciekawi, jakie panują w Waszych domach lub jakie wspominacie z dzieciństwa. Moje wspomnienia z dzieciństwa to piękny zwyczaj strojenia choinki przed kolacją wigilijną. Trwało to zazwyczaj bardzo długo. Tata pozwalał mi i bratu, pod jego czujnym okiem, wykonać wszystkie czynności samodzielnie. Włącznie z przytarganiem choinki do pokoju. Zawsze coś podczas tego procesu zaginęło, stłukło się lub połamało. Straty były zawsze, ale radość z tego, że dokonaliśmy tego we dwójkę, była ogromna. Tata pomagał nam tylko rozwiesić światełka a mama marudziła, że bombki są za nisko i tylko z jednej strony... ale z każdym rokiem dawaliśmy radę powiesić je wyżej i godziliśmy się z tym, że z tyłu choinki też mogą wisieć. A jakie są Wasze wspomnienia lub nadzieje na te święta?

Kliknij aby powiększyć

A na koniec naszej dzisiejszej opowieści, życzymy Wam pięknych świąt. I oczywiście cudownych prezentów. A najbardziej prezentów krawieckich. Niech choinka kryje pod sobą tkaniny, nożyce, maszyny i wszelkie niezbędne krawieckie przydasie. Bo prezenty, które posłużą Wam do krawieckiej przygody, to najfajniejesze prezenty. Od nas, aż do końca świąt, otrzymujecie od nas prezent w postaci rabatu na nasze szablony krawieckie. Aż do końca świąt nasze szablony na hasło CHOINKA2016 aż 15% taniej.

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć

Do podziwiania przez całe święta prezenty wykonane przez Was, dla Waszych bliskich. Obrazki te są równocześnie rozwiązaniem naszego konkursu świątecznego. Omikrona, Zakwitnij i Sasula otrzymują od nas świąteczne upominki.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć