Babcia i dziadek to są takie cudowne osoby, które zawsze mają czas i dużo cierpliwości. I jeśli babcia i dziadek mają swoje pasje, to zawsze jest to ogromną szansą na udane spędzanie czasu z wnukami. Wnuki lubią, gdy im się czyta książki, chodzi z nimi na spacery, pozwala coś z babcią uszyć lub z dziadkiem krzątać się po garażu wśród śrubokrętów, śrubek i fantastycznych metalowych różności. Dzieci lubią spędzać czas z kimś, kto potrafi ich czymś zainteresować. I właśnie tego życzymy wszystkim babciom i dziadkom, aby potrafili zachęcić wnuki do jak najczęstszych odwiedzin. I oczywiście życzymy im dużo miłości i radości.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Część z Was wybiera się do dziadków w ten weekend. Część z Was oczekuje wnuków przygotowując pyszny obiad lub słodkie ciastka. Uściskajcie dziadków od nas i przygotujcie im piękne prezenty. Niech ten weekend będzie jednym z najfajniejszych. 

Kliknij aby powiększyć

A nam koniecznie pochwalcie się, co macie zamiar przygotować własnoręcznie dla dziadków. A może wszystko już jest gotowe, może jesteście już przygotowani i możecie nam pokazać te prezenty. A jeśli stoicie przed decyzją, co może im sprawić przyjemność, to musicie wiedzieć, że dziadkowie lubią prezenty wykonane przez wnuczków. Dlatego każda piękna rzecz sprawi im dużo radości. Może miś, kura na nadchodzące święta albo ozdobiona szczotka do włosów? Wystarczy kliknąć na poniższe zdjęcie, aby wraz z nami przygotować coś wyjątkowego.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A jeśli babcia lubi bardziej pożyteczne rzeczy, polecamy wykonanie bardzo prostego szala z pięknej tkaniny lub ozdobnej poszewki na poduchę. Takie proste rzeczy przygotuje nawet początkujący adept krawiectwa. A jeśli te mniejsze pociechy będą Wam chciały pomóc, na pewno znajdzie się dla nich zajęcie. Obcinanie nitek, wybór tkanin, ułożenie guzików a nawet wywracanie na prawą stronę.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć