Oto otulacz, który sobie wymarzyliście. Wybrany w HOT18 przez tych, którym los takiego ciepłego swetra nie był obojętny. Czyż dekolt nie wygląda imponująco? Otulacz już jest uszyty, nie tylko w tej pomocniczej żółtej wersji. Otulacz już jest przetestowany podczas wczorajszej kolacji przy pizzy. I powiem więcej, jest tak ładny, że będą dwa kolejne, identyczne dla tych, które miały przyjemność oglądać go na mnie. Zapewniam Was, Wy też go polubicie.

Szablon jest już gotowy. Zestopniowany. Z prawej stronie widać listę rozmiarów, która nie mieści się na moim monitorze w całości. Szablon otrzymacie jeszcze dziś. I będzie to darmowy szablon, który służył będzie nie tylko szyciu otulaczy, ale przede wszystkim przetestowaniu nowego modułu do pobierania szablonów. Zależy nam na tym, abyście mogli obejrzeć nowości informatyczne, zapoznali się z nimi i zaprzyjaźnili.

Widoczny otulacz jest kolorowy. Uszyty kontrastowymi nićmi. Wszystko po to, aby przewodnik szycia był przejrzysty. Przewodnik również zostanie dołączony do artykułu z wykrojem do pobrania. Nie nastąpi to dziś, ale w ciągu najbliższych kilku dni. To też będzie przykładowy przewodnik do skomentowania, obejrzenia dokładnie i wypowiedzenia swojego zdania przed tym, jak my zabierzemy się za kolejne.

Oczywiście nie będę Wam kazała długo czekać na otulacz w całości. Wyglądał będzie tak, jak ten na zdjęciu poniżej. Otulacz został uszyty z cienkiej dzianiny ściągaczowej. Otulacz, który na razie, aż do publikacji szablonu, pozostanie tajemnicą, został wykonany z grubej dzianiny swetrowej. Różnica w użytych materiałach pozwoli Wam zadecydować, który podoba Wam się bardziej i jaką dzianinę wybierzecie na swoje.

A na koniec pytanie bojowe: kto jest gotowy i chętny, na testowanie otulacza już w ten weekend? Szyje się go błyskawicznie, nosi z przyjemnością. Już go polecam, chociaż jeszcze go nie możecie wydrukować. Ale proszę mi dać chwilę czasu. W porze obiadowej będzie już go można pobierać, drukować a następnie kroić dzianiny.