Możliwość sprzedaży na Gendo! wymaga od Użytkownika weryfikacji swoich danych. Aby przeprowadzić weryfikację należy przejść do swojego profilu. W tym celu kliknij swój avatar w prawym górnym rogu strony a następnie z rozwijanej listy wybierz opcję "Dostosuj profil"

Kliknij aby powiększyć

Z menu po lewej wybierz zakładkę "Gendo!"

Kliknij aby powiększyć

W konfiguracji modułu handlowego znajduje się duży zielony przycisk z opisem "Przeprowadź aktywację teraz". Kliknij na niego.

Kliknij aby powiększyć

Aktywacja jest płatna, kwota ta nie podlega zwrotowi i jest zgodna z Cennikiem usług Gendo! wyszczególnionym w Regulaminie. Wybierz sposób zapłaty klikając na ikonę z logo swojego banku. Jeśli na liście nie ma Twojego banku, kliknij ikonę opisaną "Płacę przelewem tradycyjnym". Otrzymasz dane do zapłaty wraz z kontem operatora płatności PayU.

Kliknij aby powiększyć

Po wybraniu swojego banku kliknij przycisk "Kupuję i płacę". Jeśli na tym etapie pragniesz zmienić bank, obok ikony wybranego wcześniej banku znajduje sie przycisk "zmień".

Kliknij aby powiększyć

System przeniesie Cię na stronę z informacją o szybkich płatnościach. Papavero korzysta z usług operatora PayU. Jest to bardzo duży i bezpieczny operator. Poniżej widoczne jest okno, gdzie Użytkownik musi zaakceptować warunki świadczenia usług przez PayU.

Kliknij aby powiększyć

System przeniesie Cię na stronę logowania Twojego banku. Dalej postępuj zgodnie z procedurami ustalonymi przez Twój bank. Pamiętaj, że wpłata ta jest równoznaczna z akceptacją regulaminu dotyczącą Gendo!

Kliknij aby powiększyć

Po otrzymaniu ifnormacji od PayU, nasz system automatycznie aktywuje Twoje konto Sprzedawcy. Możesz już zaoferować innym Użytkownikom swoje przedmioty, które pragniesz sprzedać. Dane weryfikacyjne w większości przypadków są podawane przez PayU natychmiast. Istnieją jednak przypadki, w których dane te nie zostaną nam przekazane natychmiast, nie zostaną przekazane lub zostaną podane niepełne. W takich przypadkach będziemy potrzebowali od Ciebie potwierdzenia przelewu w formie dokumentu pdf wydrukowanego z Twojego banku. Takie potwierdzenie przelewu umożliwi nam ręczną weryfikację danych. Postaramy się, aby taka forma weryfikacji była możliwie najszybsza. Jeżeli więc Twoje konto nie zostanie automatycznie zweryfikowane w ciągu jednego dnia roboczego, prosimy prześlij nam potwierdzenie przelewu.

Kliknij aby powiększyć

Gratulujemy, Twoje konto po wykonaniu wszystkich powyższych czynności jest już prawdopodobnie aktywne. Możesz rozpocząć przygodę ze sprzedażą krawieckich towarów na Gendo!

100% (0 głosów)
1261 wyświetleń

Komentarze

papavero
#1 papavero 2017-07-10 11:23
Tym samym Gendo! jest już dostępne dla Was. Jeśli macie zalegające materiały, które już do Was nie mówią, nie wiecie po co dokładnie je kupiliście lub co z nich uszyć, można znaleźć kogoś, kto zapragnie je mieć.

Ten przewodnik jest pierwszym z kilku. Jeszcze dziś zostanie dodany dokładny obrazkowy przewodnik ilustrujący sposób dodawania aukcji. A potem kilka wyjaśniających resztę zagadnień. Tak, aby poruszało Wam się po Gendo! przyjemnie :-)

A my czekamy na pytania, sugestie... krytykę i pochwały też.