Kto ma za dużo nici albo zupełnie innych krawieckich dodatków w domu? A może ktoś ma ich tak dużo, że zajmuje się ich sprzedażą? Niezależnie od tego, dlaczego w Twoim świecie tych dodatków jest bardzo dużo, możesz się nimi podzielić z innymi Czytelnikami na Gendo! Wystarczy odrobina odwagi i zrobisz miejsce na inne fajne krawieckie rzeczy. A jak to zrobić? To proste, wystarczy zerknąć do artykułów powiązanych. Znajdziesz je pod tym artykułem.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Materiały. Kto z nas nie kupił kiedyś takiego, który mówił w sklepie "bierz mnie, bierz, będziemy razem szyć"... a potem w domu okazywało się, że do niczego nam nie pasuje. I chociaż jest piękny, i podoba się nadal, to nie wiemy, co z nim zrobić. Na pewno znajdzie się ktoś, kto zechce z niego wyczarować coś pięknego.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Akcesoria krawieckie również czasem zalegają na naszej półce. Może nożyczki, które dostaliśmy w prezencie, albo ogromne pudło szpilek, którym macie ochotę się podzielić.

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A może ktoś kupił sobie nową maszynę do szycia. Bo miała sporo bajerów. A stara stoi. Jest dobra, szyje, ale kurzy się na półce tylko. A ktoś, kto zaczyna swoją przygodę z szyciem, chętnie by się jej pozbył. No kto ma taki sprzęt i zechce się nim podzielić z kimś poprzez Gendo!

  Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

A może ktoś sprzedaje nowiutkie maszyny do szycia, i chce nam się tutaj pochwalić. Proszę bardzo, nowe maszyny też lubimy. Zarówno domowe jak i przemysłowe.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

100% (0 głosów)
1806 wyświetleń