Padło pytanie, bardzo trudne. A odpowiedzieć miała na nie papaverowa modelka. Ta najmłodsza. A pytanie brzmiało, jakie zwierzątka lubisz najbardziej. Pierwsza odpowiedź brzmiała "kotki, najbardziej lubię kotki". I wtedy już było wiadomo, że następna bluza musi zostać ozdobiona kocimi motywami. Jeżeli kotki są najfajniesze to cóż zrobić. Będzie bluza z kocimi elementami. Po raz drugi.

Kliknij aby powiększyć

Gdzieś po kwadransie przybiegła do nas modelka. Z bardzo ważną informacją. Jej treść oscylowała gdzieś między tym, że kotki może i są fajne, ale najfajnieszy jest pies Mihau. Modelka nie ma psa, ale bardzo chciałaby go mieć. Chociaż na tej obiecanej bluzie. No cóż, przestawiliśmy się z kotków na pieski. Nastąpiła zmiana jeszcze przed realizacją projektu, więc nic się takiego nie stało. Bluza z psem też już była, ale może być następna.

Kliknij aby powiększyć

Wszystko byłoby proste, gdyby nie to, że modelka przybiegała co kwadrans przez cały dzień. I raz najfajniejsze były kotki, a raz pieski. Za każdym razem opowieść była uzasadniona i bardzo przekonywująca. Istny galimatias zrobił się w naszych głowach. Jak tu się nie narobić a spełnić życzenia małej modelki o całym stadzie zwierząt. Tutaj należy oddać pokłon wszystkim mamusiom, które zapewne takie rozterki przeżywają każdego dnia.

Kliknij aby powiększyć

Oto rezultat naszej pracy. Bierze on pod uwagę wszystkie fajne zwierzątka, które do dziś idą łeb w łeb pod względem bycia ulubionymi. Na jednym rękawie kot i dużo mruczenia, na drugim pies i nieco szczekania. Szczęście w oczach modelki już widzieliśmy, po specjalnej sesji pokażemy Wam tą bluzę na żywej istocie. A tymczasem obejrzyjmy sobie naprasowanki, które zmieniły oblicze prostej bluzy.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Pies, kot i duża ilość napisów. Sporo mruczenia i miauczenia, tyleż samo szczekania a nawet powarkiwania w obcym języku. Oto napisy, które spełniły marzenia o czekoladowo karmelowym psie i jego kocim przyjacielu. A jakie zwierzątko lubi Wasze dziecko? Wystarczy kliknąć na obrazek, aby sprawić szczęście kolejnemu niezdecydowanemu miłośnikowi kotka i pieska.

  Kliknij aby powiększyć

A jeśli miłośnik jest zdecydowany i lubi tylko pieski, to przecież nie będziemy go zmuszać do wielbienia kotków. Proszę bardzo, piesek dla zadeklarowanego psiarza. Do naprasowania na rękawie, na plecach lub gdziekolwiek, gdzie miłośnik będzie sobie życzył.

Kliknij aby powiększyć

Dla kociarzy dwa koty i dużo miauczenia i mruczenia. A czy wiecie, że koty miauczą tylko do ludzi? To takie spryciule, który zniewoliły sobie ludzi i nauczyły się nami sterować. Kto ma kota, ten wie, o czym mowa.

Kliknij aby powiększyć

Okazuje się, że niektórzy lubią krowy. To pewnie lubią też mleko i polecają je do picia. Proszę bardzo, oto sprytne krówki.

Kliknij aby powiększyć

Wiśta wio, ihaha i naprzód miłośnicy koników. Konie są pięknymi zwierzętami, nie sposób ich nie kochać lub chociaż podziwiać.

Kliknij aby powiększyć

A jeśli ktoś nie przepada za pieskami lub kotkami, to na pewno polubi śpiewające miłosną serenadę ptaszki. Ptaszki i serduszka są jednokolorowe, ale zobaczcie poniżej, co można wyczarować z takiej naprasowanki, jeśli ma się dwie w różnych kolorach.

Kliknij aby powiększyć

Oto nasze ptaszki w dwóch kolorach. Na kolejnej koszulce, którą zobaczycie niebawem, pojawią się czerwone ptaszki z czarnymi serduszkami, które też wyglądają olśniewająco. Naprasowanki wyglądają cudownie i trzymają się naprawdę dobrze. Polecamy je gorąco do ozdabiania odzieży nie tylko dziecięcej. Wystarczy kliknąć na odpowiedniego ptaszka, kotka lub pieska, aby sprawić sobie własną ozdobę.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć