Czas zmienić słoneczne okulary na takie do czytania. Jeśli oczywiście, ktoś potrzebuje takiego sprzętu do czytania. Niezależnie od tego, czy w okularach czy bez nich, czas przystąpić do nauki. Wiedza sama się nie przyswoi, trzeba poświęcić na to trochę czasu. Od nas będzie to wymagało nieco starań przy przygotowaniu artykułów, od Was nieco czasu na poczytanie, skomentowanie i dopytanie w sprawach niejasnych. Cały proces będzie jak zawsze przyjemny i pouczający dla nas Wszystkich.

Kliknij aby powiększyć

Czy cieszycie się z powrotu do szkoły? Ja bardzo. Lubię dzielić się swoją wiedzą i z przyjemnością po wakacjach powrócę do serii poniedziałkowych artykułów związanych z krawiectwem i modelowaniem. Szykuję dla Was jeszcze jedną niespodziankową serię, ale o tym opowiem niebawem. Dziś chciałabym, abyście podzielili się ze mną swoimi problemami, lukami w wiedzy albo po prostu tematami, o których chętnie byście poczytali lub posłuchali. Tak po prostu, powiedzcie mi proszę czego Wasze krawieckie dusze pragną.

Kliknij aby powiększyć

Znacie artykuły na papavero.pl. wiecie, jaki był zakres poruszanych tematów. Tej jesieni nieco się to zmieni. Poszerzymy naszą wiedzę z zupełnie innych obszarów krawiectwa. Dlatego liczę na Wasze sugestie. Na to, czego brakuje Wam u nas, czego brakuje ogólnie w internecie lub po prostu czego brakuje Wam do krawieckiego szczęścia. Liczę na wyżalenie się tutaj, w komentarzach, z tego, co Wam krawiecko doskwiera. Z czym sobie nie radzicie, co należy wyjaśnić lepiej lub inaczej. Dajcie koniecznie znać, w którym kierunku mamy się rozwijać dla Was.

100% (0 głosów)
1239 wyświetleń