Święta Bożego Narodzenia dla każdego z nas mają nieco inną wartość. Jedni czekają na narodzenie dzieciątka, inni na spotkanie z rodziną a najmniejsi na prezenty i Mikołaja lub Gwiazdora. I nie ma w tym nic złego, że każdy kocha święta za coś innego, ważne, aby nie zapomnieć, co tak naprawdę oznaczają. I tego wszystkim życzę.

Kliknij Kliknij Kliknij

Życzę Wam również, aby święta były pięknie przystrojone oraz szczęśliwe. Bez niepotrzebnych sporów i kłótni przy barszczu. Tak po prostu szczęśliwe i radosne. Z piękną choinką, trafionymi prezentami, długimi rozmowami z rodziną przy wigilijnym stole.

Kliknij Kliknij Kliknij

A wszystkim wzorowym Paniom domu życzę, aby ciastka upiekły się na złoto, barszcz wyszedł tak smaczny jak nigdy a sałatki znikały ze stołu błyskawicznie. Ryba niech będzie chrupiąca i zachwycająco dobra, tak, aby goście pamiętali o tej uczcie przez cały następny rok. I niech wszyscy proszą o dokładki.

Kliknij Kliknij Kliknij

A tego, czego życzę Wam najbardziej, to świątecznych spacerów. Oderwijcie się chociaż na chwilę od wszystkiego i delektujcie się naszym pięknym krajobrazem. Nasz kraj jest naprawdę uroczy, i  w każdej miejscowości znajdzie się miejsce idealne do spacerów. Niezależnie od tego, czy spędzacie święta w wielkim mieście czy w malutkiej wsi na końcu świata, zabierzcie bliskich na wspólny spacer.

Kliknij

A na koniec przpominam o trzech świątecznych prezentach, które czekają na Was na papavero.pl. Trzy fajne darmowe wykroje. Do szybkiego uszycia. Sukieneczka dla słodkiej dziewczynki, skarpeta świąteczna i szybka narzutka. Pamiętajcie, aby pobrać je bezpłatnie do końca tego roku.

Kliknij Kliknij Kliknij

100% (3 głosy)
1669 wyświetleń