Szybki konkurs

Zaczynamy od puzzli. Nowy rok trzeba po prostu rozpocząć leniwie od łatwej i niezbyt wymagającej pracy. Wystarczy kliknąć na ten obrazek, aby przejść do puzzli. A kto pierwszy, sprawdzę to w poniedziałek 07.01.2019 o godzinie 9:00, otrzyma 1 pobranie. Zapraszam do zabawy. Również powalczę z Wami, chociaż wiem, że moje szanse są niewielkie na zajęcie pierwszego miejsca.

bn2018 1

Zdradź swoje postanowienia

A teraz wracamy do nowego roku. I noworocznych postanowień. Jestem ciekawa, czy macie jakieś na ten rok. Czasu jest dużo, 12 miesięcy. Wszystko jest możliwe. A przynajmniej większość rozsądnych życzeń jest w naszym zakresie. Bo przecież trudno uwierzyć w to, że możemy zostać światowej sławy baletnicami po 70 (i raczej liczymy w kg niż latach :P). Ale prawie wszystkie inne marzenia są możliwe do zrealizowania. Dlatego jeśli jeszcze nie masz planów na ten rok, koniecznie się nad nimi zastanów. Warto zrobić coś innego, fajnego, pożytecznego lub po prostu przyjemnego. Mogą to być zmiany spektakularne lub drobne przyjemności. Ale warto o nie zadbać już dziś.

bn2018 1

Moje plany

Na Wasze postanowienia czekam w komentarzach. Jestem bardzo ciekawa, co zaplanowaliście na ten rok. Dlatego powiem Wam, co planuję na ten. Ja będę łapać motyle :-) No może nie dosłownie, ale w przenośni. Moje ubiegłoroczne noworoczne postanowienia zdradziłam Wam dopiero dwa miesiące temu. I jeśli ktoś oczekuje, że teraz wyskoczę z czymś nowym, spektakularnym, zupełnie innym, to niestety ale tak nie będzie. W tym roku mam zupełnie inne, bardziej przyziemne postanowienia. A raczej plany niż marzenia. W tym roku będę pracować nad tym, co już mam. Ten rok poświęcę ulepszeniu, udoskonaleniu i urozmaicaniu papaverowych produktów. I chociaż będą nowości, to nie będą one zupełnie oderwane od tego, co już znacie. Już o nich w skrócie opowiadam.

Filmy. Otóż postanowiłam zrobić karierę gwiazdy hollywoodzkiej :-) Będę Wam opowiadać o różnych krawieckich sprawach. Będzie trochę wiedzy, odrobina przewodników... ale też odrobina gwiazdorzenia i opowiadania o krawieckim życiu. Zobaczymy, co Wam się spodoba najbardziej.

Książki. Jedna powstała. Sprawiła mi ogrom radości. Ale przeżyłam też wiele stresów. Naprawdę było to ciężkie przeżycie. Uzbrojona w doświadczenie nie popełnię już tylu błędów w kolejnej książce. Tak tak, kolejna już powstaje. Ale tym razem zupełnie innym tokiem biegną sprawy. Przy pierwszej książce poznałam świetnych specjalistów. Tym razem mogę na spokojnie tworzyć treści.  Opowiem Wam o tej ksiażce niebawem. Będzie skierowana do nieco innego grona szyjących osób. Ale o tym niebawem.

Szablony do pobrania. Tutaj zmieni się i dużo i niedużo. Będą powstawać zupełnie inaczej. Spokojniej. Będę im poświęcać znacznie więcej czasu delektując się ich powstawaniem. A Wy dacie mi znać, czy taka zmiana będzie Wam się podobać. Wiem, że teraz trudno Wam sobie wyobrazić, po mojej lakonicznej opowieści, co się zmieni. Ale już niebawem będzie to widoczne.

Pozostałe nowości. Mamy z adminem kilka planów. Kilka nowości i drobnych udogodnień. Pracujemy nad tym od jakiegoś czasu. Ale trudno mi powiedzieć kiedy one się pojawią. Z takich najważniejszych, to zmieni się moduł do pobierania. Będzie ładniejszy, bardziej intuicyjny i lepszy. Wiąże się to z naszymi fajnymi zmianami planowanymi w przyszłości. Za jakiś czas będziecie mogli wybierać nie w 420 rozmiarach a spośród wszystkich możliwych. Mówiąc dokładniej, szablony będą generowane na podane przez Was dane z uwzględnieniem świadomie wybranych wad postawy. Tu jeszcze pracy jest dużo, informatycznej. Ale dzieje się, powolutku do przodu.

 

bn2018 1

Życzenia na 2019

A teraz chciałabym Ci życzyć na nowy rok czegoś, co jest najważniejsze w życiu każdego człowieka. Życzę Tobie, aby ktoś Cię bardzo kochał oraz aby cały ten rok wszyscy Twoi bliscy byli zdrowi. Cała reszta będzie w Twoich rękach i na pewno sobie z nią poradzisz. Niech to będzie szczęśliwy rok. Najważniejszy i najspokojniejszy. Niech to będzie po prostu szczęśliwy rok.

bn2018 1