Wszędzie pełno tej miłości.

Walentynki to taki czas, w którym z każdego miejsca atakują nas serca. Wszyscy się kochamy, chociaż na co dzień wydłubalibyśmy sobie oczy. Wiem wiem, nie wszyscy, ale czy nie macie takiego wrażenia, że to czasem aż nieszczerze wygląda? Serducho tu, serducho tam! Normalnie aż człowieka mdli na sam widok. Mój tekst nie będzie taki różowiutki i słodziutki, więc dla równowagi pooglądamy sobie jednak te serduszka i różowe różyczki. Coby nie przegiąć w drugą stronę.

Kliknij aby powiększyć

Dzień jak co dzień.

Kto tak jak ja ma to święto każdego dnia w roku? Przyznać się i to już! Kto jest tak po prostu szczęśliwy? Z tym co ma, z tym z kim przebywa i z tym co na co dzień robi? Ja tak mam! I nie myślcie sobie, że zawsze mam łatwo. Że nigdy się nie złoszczę. O nie nie, tak łatwo to nie jest. Admin co drugi dzień wymyśli coś, dzięki czemu witki opadają. Ok, rozbawia mnie częściej, więc wychodzi na plus. Ale naprawdę potrafi doprowadzić mnie do zagotowania w trzy sekundy. Jak każdy mam też przyziemne problemy... a to trzeba posprzątać, a to zrobić zakupy. A to nowe buty odchodzą w zapomnienie po kilkudniowej wizycie kota u weta. Ale kocham to co robię. Mam wokół siebie fajnych ludzi i ten dzień miłości mam znacznie częściej niż raz w roku. A dziś, jak już jest ten specjalny dla wszystkich, ja też postanowiłam spędzić go inaczej. Pójdę na baaaaaardzo długi spacer z piesem. Niech kundel też ma coś z tego dnia. Dobry pomysł, prawda?

Kliknij aby powiększyć

Procenty.

Widzę, że w Walentynki wszyscy lubią procenty. No nie wiem jak Wy, ale ja dziś wieczorem z tej okazji napiję się wina. Admin zrobił przepyszne wino i dziś mu o nim przypomnę. Ale poddam się jeszcze jednym procentom, które lubicie. Dziś, na hasło kochamszycie 20% zniżki na wszystkie subskrypcje. A Ci, którzy już w dziś zakupili subskrypcje, niech sprawdzą, że otrzymali już dodatkowe gratisowe pobrania. Niech ten dzień wszechobecnej miłości będzie korzystny dla Wszystkich :-)

Kliknij aby powiększyć
100% (0 głosów)
1057 wyświetleń