Zwalniam nieco

Przez ostatni rok pędziłam z nowościami. Pojawiła się ogromna ilość szablonów. Każdy z nich to naprawdę kilka dni pracy. Napisałam książkę a oprócz tego, nauczyłam się kilku nowych krawieckich rzeczy. Wszystkiego było dość sporo. W tym roku postanowiłam zwolnić nieco tempa. Nie oznacza to, że będę mniej pracować. Co to to nie! Ale będę pracować inaczej, przedstawiać Wam inne treści. Zmienię wiele rzeczy co przełoży się na więcej krawieckich wspólnych przygód.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Stop

Teraz jesteśmy na etapie zatrzymania się na chwilę. Może już część z Was zauważyła, że nie ma dwóch szablonów tygodniowo. Taka zmiana zostanie z nami na dłużej. W tym roku planuję ich mniej więcej o połowę mniej. A dokładniej, przynajmniej jeden tygodniowo. Być może przytrafią się większe ilości, ale nie to będzie moim celem. Na razie zwolniliśmy, zatrzymaliśmy się nieco, a w tle przygotowywane są nowości. Praca wre a Was muszę poprosić o cierpliwość. Zmiany będą duże i musimy mieć chwilę na ich wprowadzenie. Stąd ten chwilowy stop, czyli mniejsza ilość naszej pracy widocznej na stronie i chwilowe wstrzymanie się z wprowadzeniem zmian na stronę.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Strach ma wielkie oczy

Przy każdych zmianach na stronie jest trochę  obaw. Ale niech nikogo nie dopadają tym razem. Bo tym razem zmiany będą fajniejsze niż zwykle. Przed nami drogowskaz na następną świetną przygodę krawiecką. Całość zmian spowoduje podniesienie poprzeczki. Zarówno dla mnie jak i dla Was. Będziemy się uczyć w nowy sposób, nowych rzeczy. Będziemy szyć inne modele. Będę Wam we wszystkim pomagać na nowe sposoby. Tak więc będzie pod górkę ale na wyraźną prośbę. Każdy, kto lubi łatwe i przyjemne rzeczy do wykonania, będzie miał jeszcze łatwiej. A Ci, którzy podejmą wyzwanie, będą się uczyć razem ze mną nowych rzeczy.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Pracuje się!

W trakcie prac mamy nie tylko zmianę treści krawieckich. Admin również szykuje nowe. Już niemal gotowe są szablony drukowane i cały moduł przystosowany do ich zakupu. Ale niemal gotowe są znacznie ważniejsze aspekty. Papavero.pl bardzo się zmieni na telefonach, tabletach i wszelkich innych małych urządzeniach. Stanie się bardziej czytelne, przejrzyste i funkcjonalne. I to cieszy mnie niezmiernie. Mam nadzieję, że Was również. Ścieżek rozwoju i zmian stanęło przed nami sporo. Wybraliśmy takie, które wpłyną na jakość naszych usług. I to w tym roku będzie najważniejsza myślą przewodnią zmian.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

To już wszystko?

Opowiedziałam Wam o zmianach bardzo lakonicznie. Na razie wiecie, że będzie mniej szablonów ale planuję je jakoś uatrakcyjnić. Na razie nie będę opowiadała więcej, za jakiś moment kolejne rzeczy będą stopniowo dokładane aż wszystko stanie się jasne. Chciałam tylko Was uprzedzić, że zmiany są w trakcie. I że nie ma się czego bać, trzeba się po prostu przygotować na nową porcję wiedzy podaną na nowe sposoby. Prace trwają, rzeczy się dzieją, niebawem zaczniemy Wam je pokazywać. I za każdym razem będę Was pytała, czy zmiany są na plus. Obiecuję wysłuchać każdej opinii. A teraz marsz do maszyn moi drodzy, zaległe sukienki nie uszyją się same!

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Komentarze

papavero
#7 papavero 2019-04-05 08:33
Cytuję lolo:
Wreszcie może za Wami nadążę :P

@lolo mniej modeli nie będzie oznaczało mniej pracy. Dziś szyje się u nas koszula. Jedna z wersji ma upierdliwy detal, który będziemy szyć dłuższą chwilę :-) Takie niespodzianki planuję :-)

Także z nadążeniem nie można liczyć na jakieś ułatwienia. Nie pozwolę nikomu zwolnić :P
lolo
#6 lolo 2019-04-04 21:15
Wreszcie może za Wami nadążę :P
Anna_K
#5 Anna_K 2019-04-04 18:41
Z każdym kolejnym artykułem pobudzasz ciekawość :-) Powodzenia w realizacji planów!
Rona
#4 Rona 2019-04-04 13:17
@papavero
W minionym roku narzuciłaś tempo jak na zawodach samochodowych Formuły 1. Faktem jest, że jest mnóstwo zmian wprowadzonych i... jak widać z @admin planujecie trzęsienie ziemi. Aż się boję, co to będzie. Cały czas twierdzę, że zwolnienie tempa jest jak najbardziej wskazane, choćby ze względów zdrowotnych :-). Wolniej będzie przybywało, ale będzie za to czas na dyskusje.
Nie chciałabym, by na stronie było niczym w pociągu ekspresowym - dojedziemy szybko do celu, ale nie zobaczymy krajobrazów.
Powodzenia Wam życzę, bo na to wszystko, co się pojawiało i pojawi pracuje cały Wasz zespół i czekam cierpliwie na nowości. :3
papavero
#3 papavero 2019-04-04 09:04
@malboraczka Komplikacje są po to, aby się z nimi rozprawić. Przy nowościach zawsze się pojawiają :-)

@Kamma :-)
malboraczka
#2 malboraczka 2019-04-04 08:35
Bardzo jestem ciekawa tych nowości! :lol: Czekam z niecierpliwością! :3 Jeden szablon tygodniowo to i tak dużo ;-) Idzie lato, czasu mniej na szycie. :P Będę miała mniejsze zaległości. :P
Oby wszystko poszło po Waszej myśli, bez żadnych komplikacji, szybko i sprawnie! Bo na pewno Wszyscy będziemy na to czekać! :lol: :lol: :lol:
kamma
#1 kamma 2019-04-04 08:29
Jestem pewna, że szykujesz dla nas bombę. I choć przebieram nóżkami z niecierpliwości, to wiem że na DOBRE warto poczekać.