Liście, listki, listeczki!

Wyobraź sobie, że masz materiał w listki. I tak się zastanawiasz, co z nim począć. Bluzkę, koszulę, sukienkę... A może koszulę męską? Otóż jeśli zrobisz mu zdjęcie i wrzucisz do naszego modułu do wizualizacji, będziesz móc zerknąć na koszulę i sprawdzić, czy Ci się w te listki koszula podoba. Sprytne, prawda? Po prawej stronie widzisz koszulę z naniesionymi listkami. Którą koszulę? Ależ znajdziesz ją tutaj: Koszula prawdziwego mężczyzny. Model 0887

model 0887 0

model 0887 0

Rybki, a może rybki?

Tym razem pokolorujemy rybkami. Chciałabym Ci jednak powiedzieć, że to nie ma znaczenia czym pokolorujesz. Możesz to zrobić jednym z kilkudziesięciu deseni zawartych w module do wizualizacji. Możesz wrzucić własny obrazek (np grafikę z sieci, lub zdjęcie materiału ze sklepu, przed jego zakupem). Albo możesz też zrobić zdjęcie własnej tkaniny i wykorzystać do zabawy.

model 0887 0

model 0887 0

Różne materiały!

Każdy model możesz zaplanować z różnych materiałów, aby przekonać się, czy przypadkiem nie będzie on fajnie wyglądał w takiej konfiguracji. Spójrz na koszulę poniżej. Czy podoba Ci się w niej czarny karczek i kołnierzyk? Niezależnie od tego, czy tak czy nie, to możesz to zobaczyć i przekonać się na własne oczy, super, prawda? A koszula w paski po prawej stronie? Czy uwierzysz, że do wizualizacji użyłam tego samego obrazka, czyli materiału w niebieskie paski? Zauważ, że paski mogłam obrócić, powiększyć, przesunąć. Te wszystkie opcje są dostępne dla Ciebie i czekają na wypróbowanie. Pamiętaj o tym!

model 0887 0

model 0887 0

Korzystaj do woli

Jeśli chcesz przejść do naszego sprytnego modułu, wystarczy kliknąć na rysunek przedstawiający szkic modelu. Znajdziesz go w większości artykułów z szablonami do pobrania. Po jego kliknięciu przeniesiesz się wprost do miejsca, w którym możesz sprawdzać, projektować i kolorować do woli wybrany model. Mam nadzieję, że zaoszczędzisz dzięki niemu nie tylko czas, ale również materiały. Baw się dobrze i daj znać, czy Ci się podoba takie sprytne rozwiązanie. A jeśli chcesz, możesz przeczytać dokładną instrukcję obsługi tego modułu Tworzenie wizualizacji - przewodnik

model 0887 0

Komentarze

papavero
#2 papavero 2019-04-25 08:03
Cytuję FF:
Fajna funkcja, na pewno warto się pobawić :)

Zastanawiam się nad tytułem artykułu. Społeczność Papavero to, zdaje się, w większości kobiety. Dlaczego więc nie "Jesteś projektantką"?

A bo ja wiem... jakoś czuję się konstruktorem a nie konstruktorką :-) I projektant też mi pasuje do ogólnego tytułu ujmującego obie płcie. Tak jak kierowca, pilot czy mechanik. Gdybym się zwracała tylko do kobiet, pewnie użyłabym projektantki, ale zwracając się do wszystkich, to jakoś mi nie wadzi ten projektant. Może i to nie jest poprawne językowo, z tym się nie będę sprzeczać.
FF
#1 FF 2019-04-25 00:45
Fajna funkcja, na pewno warto się pobawić :)

Zastanawiam się nad tytułem artykułu. Społeczność Papavero to, zdaje się, w większości kobiety. Dlaczego więc nie "Jesteś projektantką"?