Będę na Was czekać!

Na targach papaverowa ekipa będzie prowadziła zajęcia. Będą dłuższe, kilkugodzinne zajęcia dla wytrwałych oraz krótsze, godzinne, dla tych, którym się wszędzie spieszy. Część z zajęć poprowadzę osobiście, a część została przygotowana przez moich fantastycznych współpracowników. Za moment opiszę Wam, co będzie się działo na naszym stoisku. Ale chciałabym zacząć od rzeczy najważniejszej. Liczę na to, że przyjdziecie się po prostu z nami przywitać. Ja nieśmiało liczę na to, że przyjdziecie się ze mną poznać. Że podejdziecie chociaż na moment, na chwilę, aby mi powiedzieć: "Cześć Agnieszka, to ja!". To będzie dla mnie najważniejsza część tego wydarzenia.

Sprytna Luśka i Lizbona

Luśka to nasz nowy fantastyczny szablon. Z milionami możliwości. Ten szablon przygotowałam wspólnie z Sylwią Laabeda, którą znacie z fejsbukowego forum od lat. Ta współpraca jest dla mnie jedną z najważniejszych w tym roku. Coś czuję, że ten szablon będzie dzięki temu Waszym ulubionym dziecięcym produktem. Ja się już nie mogę doczekać jego premiery. Naprawdę będzie to sprytna Luśka w wydaniu niesamowicie przyjaznym. A pokażę Wam ją Sylwia, która kocha ten projekt całym sercem i zarazi Was miłościa do szycia. Przybywajcie zobaczyć Sylwię w akcji!

A Lizbona? Lizbona to bluza zaprojektowana i uszyta przez Monikę Kamma. O tym szablonie nie powiem dziś nic więcej. Nie mogę. No nie mogę i już, aby nie zapeszyć. Ale zobaczycie to na targach. Prace trwają. A na targach na pewno uszyjecie bluzę razem z nami. A przez dwa dni zajmować się będzie nią Monika! Więc warto przybyć i obejrzeć jak robi to ktoś, kto jest związany z projektem od samego początku. Bo właśnie ludzie, którzy tworzą szablony potrafią opowiadać o nich godzinami z pasją. Warto więc wpaść do nas i poznać Monikę i Lizbonę.

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Będziemy szyć super T-shirty

Super T-shirt to tytuł mojej najnowszej książki. Prace nad nią są już niemal ukończone. Mam nadzieję, że przyjedzie z nami na targi. Ale na pewno będziemy szyć modele, które są w niej zawarte. Te sfotografowane i uszyte przez niesamowite szyciowe blogerki. Dziewczyny, które zaprosiłam do tego projektu spisały się na medal. O tym będę Wam opowiadać jeszcze nie raz. A na targach uszyjemy jedną z trzech bluzek oraz prosty T-shirt. To będzie świetna zabawa pod okiem doświadczonych krawcowych.

 

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Ja też będę uczyć

W tym roku poprowadzę tylko 3 szkolenia. Po 1 każdego dnia. Będą krótkie, godzinne. Ale w tym czasie przygotujemy niesamowitą sukienkę, którą ma na sobie Aga Pyl. Piękny kobiecy supeł jest niesamowicie przykuwającym uwagę elementem odzieży. Przyjdź i zobacz, że jego przygotowanie jest dziecinnie proste. Ja Ci to udowodnię!

Supeł nie będzie jedyny. Szkolenia z modelowania to ogromna przyjemność. Dlatego specjalnie dla Was pojawi się też czas na przygotowanie sukienki z dziurą na plecach przymarszczoną dookoła, którą ma na sobie Ola. Natalia Florek prezentuje prostą i  uroczą hiszpankę a Ania Zielińska oryginalny rękaw i te dwie rzeczy również możecie zobaczyć u nas na stoisku. Wystarczy godzina, aby uporać się z formą.

 

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Miejsca na szkoleniach

Zapisy na nasze szkolenia trwały tyle, co wypicie pysznej kawy. Chwila moment i było po zapisach. Ja wiedziałam, że jak tylko organizator targów opublikuje na swojej stronie informację o papaverowych szkoleniach, to mogę wstawić wodę na kawę i wrócić na obejrzenie końca zapisów. I nie zawiedliście, zapisaliście się błyskawicznie. I właśnie za to Was kocham.

Jeśli nie masz zaklepanego miejsca na szkoleniach to jeszcze nic straconego! W tamtym roku sporo zapisanych osób nie dotarło. Wiadomo, termin jest odległy, czasem coś wypadnie, zmieni się w życiu. Więc zachęcam do pojawienia się przed zajęciami i sprawdzenia, czy coś przypadkiem się nie zwolniło.

Możesz też pozaglądać przez ramię! Specjalnie zajęcia przygotowaliśmy tak, aby można było przyjść i popatrzeć. I wynieść mnóstwo wiedzy bez siedzenia przy ławce. Naprawdę! Dlatego zajrzyj do naszego grafika i sprawdź, które zajęcia interesują Cię najbardziej. Przyjdź chociaż pooglądać. I koniecznie przyjdź na moje zajęcia z supła. Będzie mi miło, jeśli poświęcisz mi ten czas.

 

Kliknij aby powiększyć

 

Sprawdź grafik

Kliknij na wybrane szkolenie, aby przekonać się jak jest fajne oraz kiedy i w jakich godzinach się odbędzie. Grafik szkoleń jest taki sam każdego dnia, więc niezależnie od terminu, który wybierzesz na odwiedzenie targów, możesz do nas wpaść na wybrane szkolenie. My będziemy na Ciebie czekać, czyli ja, Agnieszka Tylak, i cała nasza ekipa. Admin, nasze kochane krawcowe, Sylwia Laabeda z Luśką, Monika Kamma z Lizboną oraz Agnieszka Świetlik z Warszawa Szyje, która wesprze zajęcia z szycia obecnością najlepszej w Warszawie szkoły szycia. A to wszystko na naszym stoisku. No nie możesz tego przegapić!

 

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć

Kliknij aby powiększyć