Długie kręcone włosy, dziewczęca  uroda, makijaż, długie paznokcie i oryginalne stroje jednym to się spodobało innych poirytowało..........No tak.....nasz kraj jest niewielki i dość hermetyczny. Tacy już jesteśmy nie lubimy być za bardzo zaskakiwani a w tym wypadku właśnie tak się stało.

 

Czy jesteśmy gotowi na kontrowersje?Czy jesteśmy gotowi na kontrowersje?

Jednak muszę przyznać że na zachodzie taki wygląd nie jest aż tak kontrowersyjny. W USA swego czasu było sporo Rockowych zespołów którego członkowie o glamrockowym stylu  nie stronili od makijażu.No cóż........teraz moja mała obserwacja terenowa:) Jak nudy to kręcimy nosem a jak już przed tym naszym nosem przeleci jakiś kolorowy ptak to oczywiście łapiemy za wiatrówkę i celujemy prosto w kuper:) Nieładnie.........szanujmy i wspierajmy to co dobre i oryginalne.....Dajmy szansę młodym talentom:)

A co wy sądzicie na temat image'u Michała? Czy cenicie sobie oryginalność czy raczej irytuje was taki styl? Zapraszam do dyskusji pod artykułem :)

Czy jesteśmy gotowi na kontrowersje?

A oto próbka możliwości Michała:

 

Papaverowa notka: to nie pierwszy artysta wzbudzający kontrowersję, który pojawił się na łamach papavero.pl. Poniżej przypominam zdjęcie Madoxa na sesji zdjęciowej, która odbyła się w naszym studio oraz fotkę Żakliny podczas występu na scenie w naszej sukience. Jeśli nie pamiętacie tych zdjęć, zachęcam do kliknięcia na poniższych fotkach.

 


Jakie jest Wasze zdanie o tak barwnych artystach? Czy takie kontrowersyjne postępowanie stawia ich w lepszym świetle, czy przez to jest im łatwiej zdobyć Waszą sympatię? A może wolelibyście, aby wyszli na scenę ubrani w mniej charakterystyczne ciuszki i pokazali tylko i wyłącznie swoje umiejętności wokalne? Jesteśmy bardzo ciekawi Waszych opinii.
                                                                 

Komentarze

Agnes in Wonderland
#13 Agnes in Wonderland 2011-05-11 22:00
Chłopak jest genialny! Ma niesamowity głos i potrafi robić niezłe show. Jest kontrowersyjny- i bardzo dobrze, nie musi być szary i "czytelny" jak większość. Trzymam za niego kciuki ;)
Aga
#12 Aga 2011-04-28 22:32
A mi się nie podoba ani głos ani wygląd.
Tanit
#11 Tanit 2011-04-28 21:51
Anonimie zgadzam się ;] pierwsze co pomyślałam jak go zobaczyłam - ja chce takie włosy!
Chłopak ma świetny głos i fajnie się stylizuje, trochę taki Prince w wersji modern ;P
Spam
#10 Spam 2011-04-28 21:08
Ale spamujesz masakra.
kreatywneszycie.pl
#9 kreatywneszycie.pl 2011-04-27 11:40
i bardzo dorbze, że gosc lubi sie wyrozniac.Nie wiem, dlaczego ludzie w Polsce zawsze musza krytykowac jak juz ktos sie odrobine wychyla ponad szary tlum.. Miejcie odwage ubierac sie inaczej, szyjcie i projektujcie :)
www.kreatywneszycie.pl/blog
Violette
#8 Violette 2011-04-27 09:05
Artystą się nie jest, artystą się bywa. Sztuka to sposób wyrażenia siebie. ~Violette
Herelin
#7 Herelin 2011-04-26 20:43
:)
Małgoś
#6 Małgoś 2011-04-26 19:34
a to będzie jakaś kreacja od Papavero dla Michała :) :>?
Ewelynka
#5 Ewelynka 2011-04-26 18:02
Ja go podziwiam za to. wiadomo jak ktoś jest na scenie to taki wygląd nie szokuje, a wręcz przyciąga uwagę. jakoś lepiej się ogląda piosenkary nietypowych, którzy troche szokują, są inni ale to pasuje do tego co robią. ale podziwiam go za to, że nim trafił do programu był na tyle odważny i pewny siebie, że wygladał tak na codzień. może niezbyt mi odpowiada jego wizerunek, ale szacun za to że jest "jakiś". no do tego ma talent chłopak. wierzy w to co robi, kocha to i jest to jego całe życie dlatego życzę mu jak najlepiej, żeby pottrafił mądrze wykorzystac swoją szansę !!!
Anonim z pierwszego
#4 Anonim z pierwszego 2011-04-26 16:39
Beskitu ukradnę mu kiedyś włosy. A jego stylizacje jeszcze bardziej podkręcają to, że nadaje się na scenę i do artystycznego światka.