Chwalenie się własnymi pasjami będzie jak najbardziej na miejscu. Czekamy na próbkę Waszych zdolności. Już nie możemy się doczekać wizualizacji wszelkich hobby. Zdjęcia serwetek zrobionych na szydełku, samodzielnie wykonanej biżuterii, uszytych poduszek na igły, sukienek wykonanych przez Was. Może ktoś z Was pisze wiersze albo lepi babki z piasku… Najważniejsze jest to, aby pokazać coś, co zabiera Wam mnóstwo czasu i jesteście z tego dumni. Podzielcie się z nami tym, co sprawia Wam po prostu ogrom przyjemności.

Aby pokazać Wam, że wszelkie chwyty dozwolone rozpocznę nasz spis tego, co pozawala nam się odprężyć i zrelaksować w zaciszu naszych domów. Oto mój sposób na wolny czas. Coś całkiem innego niż odzież, którą oczywiście uwielbiam, ale od której mam ochotę czasem odpocząć. Wybieram się wtedy na poddasze i schowana przed wszystkimi dłubię sobie takie różne zwierzaczki, kwiatuszki czy aniołki.

 Witraż ATalt

Witraż ATWitraż ATWitraż AT

A co Wy robicie w wolnej chwili? Warto się podzielić z nami swoimi zajęciami. My wybierzemy jeden najciekawszy lub najfajniejszy lub najdziwniejszy lub najbardziej ekstremalny pożeracz wolnego czasu. Jeszcze nie wiemy jakie będą kryteria, gdyż nie wiemy czym zechcecie nas uraczyć. Dla jednej wybranej przez nas osoby wspólnie z firmą Strima, dystrybutorem urządzeń szwalniczych oraz wszelkich niezbędnych drobiazgów wykorzystywanych w krawiectwie, przygotowaliśmy bardzo fajny prezent. A mianowicie kuferek służący do uporządkowania drobiazgów krawieckich.

Prezent od www.strima.com

Powyżej porzykład jak można go wykorzystać, ale jeśli masz inne hobby niż szycie, wrzucisz do niego to, na co będziesz miała ochotę. Jest on na tyle duży, że można go zaadoptować do uporządkowania również innych rzeczy. Może ktoś złoży w nim swoje niezbędniki do rysowania, haftowania, decoupage’u.  W skład naszej niespodzianki wchodzi również płyta CD z filmem instruktażowym, dzięki któremu nauczysz się jak prawidłowo prasować swoje małe dzieła sztuki związane z szyciem. Trzecią częścią niespodzianki jest linijka do mierzenia długości ściegu i kontroli kolorów, której zdjęcie znajduje się poniżej. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 30.03.2009. Ogłoszenie wyników oczywiście w Prima Aprilis.

www.strima.com

 Wystarczająca ilość prezentów? Nie? W takim razie do kuferka wrzucimy jeszcze dwa fajne prezenty ufundowane przez Strimę. Prezent czwarty to rolka SOS, baaardzo przydatna w każdym domu, bez względu na to kim jesteśmy i co robimy w wolnym czasie.

Prezent od www.strima.com

Prezent piąty to super odplamiacz. Niezastąpiony pomocnik przy uciążliwych plamach. Aby dowiedzieć się jak działa, musisz sprawdzić co piszą o nim specjaliści Strimy.

Prezent od www.strima.com

Oczywiście w kuferku znajdziesz również prezent szósty od Papavero. Będzie nim szal z drukowanego szyfonu idealny na wiosenną aurę.

Prezent od Papavero

Wystarczy przesłać nam wizualizację swojego hobby na papavero@papavero.pl i czekać cierpliwie na nasz werdykt.

100% (0 głosów)
6778 wyświetleń