Niniejsza akcja została przeprowadzona zbyt pochopnie, a zmiany zostały umieszczone w tym miejscu.

Jakiś czas temu ktoś doniósł nam o akcji polskich szyjących hobbystach. Akcja miała na celu zmuszenie Burdy do zaprezentowania większej ilości modeli męskich. To co dalej działo się z tą akcją to już inna historia, ja opowiem Wam jak wpłynęło to na papaverową ekipę. Całą oczywiście dokumentację zdjęciową przypadkiem przygotował nasz zdolny fotograf. Na pierwszym zdjęciu Pan Janek, Pan Mirosław i Pan Czesław. To oni odkryli tę przerażającą prawdę w Internecie i wysłali dowody do mnie. Z rozpaczy przez cały kwadrans nie mogłam przestać krzyczeć a admin zamknął się w sobie i nie programował przez 3 dni.

zmiany 42zmiany 46zmiany 44

Zdruzgotane było całe papavero. Oto zdjęcie statystycznego członka papaverowej ekipy, na którego twarzy malowało się pytanie: "Dlaczego ja?". A w tym kontekście to naprawdę była "TRUDNA SPRAWA". Myśleliśmy, że już nigdy czerwone maki nie będą wyglądały tak samo a niebo straci swój błękit na jeszcze dłużej.

zmiany 47

Po kilku dniach rozpaczy postanowiłam wybrać się na łono przyrody. W piękny słoneczny dzień ubrałam najwygodniejszy strój jaki posiadam, znalazłam wygodny zakątek z miękkim kamieniem i oddałam się komplentacji... komplementacji... kontenplacjowaniu... znaczy się zaczęłam myśleć nad sensem życia i szycia.

zmiany 43

W tym czasie admin przechodził załamanie nerwowe, które zagipsować mu postanowiły jakieś zgrabne pielęgniareczki. Ten to sobie zawsze wypatrzy korzyści dla siebie w każdej sytuacji. Ale taki już jest nasz admin.  I dziękować matce naturze powinniśmy teraz bo te pielęgniarki były dwie i to adminowi dało do myślenia. Widzicie jak myśli?

zmiany 45

Admin przybiegł do nas i odkrył przed nami swój genialny plan zawładnięcia wszechświatem. Opowiedział o tym, jak to sami sobie możemy przygotować jakąś akcję i zmusić nas samych do pracy nad zmianą krawieckiego wszechświata. Pomysł był tak genialny, iż fotograf okrzyknął go geniuszem i postanowił zostać twarzą naszej podstępnej walki z nami samymi. Tak więc wszyscy wspólnie zaapelowaliśmy do siebie o więcej męskich wykrojów na papavero.pl.

zmiany 52

Walka była ciężka. Na początku spodobało się to męskiej części naszej ekipy a damska była przeciw. Potem role się odwróciły i to faceci się nie zgadzali wbrew pięknym postulatom składanym przez kobiety, które deklarowały pracę nad męskimi szablonami. Awantura trwałaby do dziś, gdyby nie Wit, który w międzyczasie przygotował już baner reklamowy inspirowany pewnymi obrazkami, o których nie chcemy rozmawiać, bo na myśl o nich, głos nam się łamie. Tak więc Wit samozwańczo został twarzą naszej kampanii wymierzonej przeciwko nam.

zmiany 48400x400 green v1

Gdyby komuś przeszkadzał taki wielki znaczek, mamy ich więcej w różnych rozmiarach. Może się komuś przyda, może nie... kto to wie.

 

150x150 green v1200x200 green v1300x300 green v1

Powyżej widzicie obrazki w modnym w tym roku kolorze szmaragdowym. Jakby tego było mało nasz fotograf postanowił przygotować wszystko w wersji kolorystycznej zgodnej z naszym logo. On po prostu ma nadzieję na sławę i uwielbienie.

zmiany 49400x400 red v1

Oczywiście małe czerwone też są. Jak szaleć to szaleć.

150x150 red v1200x200 red v1300x300 red v1

 Czy potraficie rozszyfrować do jakich wniosków doszliśmy i co będzie się działo na łamach portalu jeszcze tego lata? Otóż pojawią się męskie wykroje. Prosiliście, prosiliście i wyprosiliście. Hmmm, nie prosiliście... a to trudno, strzelimy Wam mega focha i udostępnimy te szablony czy tego chcecie czy nie. Ot taka papaverowa zemsta słodka.

 

600x600 green v1

Prace nad męskimi szablonami rozpoczęły się wczoraj. I to takie prace naukowe a nie tylko krawieckie. Jak już coś robić to od podstaw i dokładnie. Jeśli macie ochotę, raz na jakiś czas zdamy Wam krótką relację z postępów, a dziś tylko i wyłącznie jeden obrazek z modelem podstawowym. Czyli spodnie, jakich faceci nosić nie powinni. Proste sięgające aż do samej talii, bez pasków, kieszeni i zapięć. Pierwsza próba męskich spodni na całkiem poważnie.

zmiany 51

Spodnie męskie w wersji podstawowej zostały już przeszyte i czekają na przymiarkę. Czekają też szablony przygotowane zgodnie z przepisami różnych autorów opowiadających o męskiej konstrukcji. A to wszystko dla Was :-) Tyle, że tym razem nie będzie tak cudownie.  A na koniec na deser czerwony wielki znaczek.  Nie zapomnijcie przeczytać pod nim, jakie są zasady gry.

600x600 red v1

A już całkiem na serio sprawa ma się następująco. Admin sobie zażyczył, iż nie może być jak zwykle. Przeprowadziliśmy taką kampanię przeciwko nam dla Was, iż też musicie coś z siebie dać. Admin to taki szperacz internetowy i to on znalazł całą tą bolesną akcję w Internecie. I się odgraża, że jak nie znajdzie nigdzie naszego znaczka, to się nie zgodzi na zdjęcia... a to nasz jedyny model i ćwiczebny wzorzec. Tak więc to od Was zależy, ile tych szablonów sie pojawi, czym więcej znajdzie ich na innych stronach, tym bardziej będzie mnie naciskał o szablony. A wierzcie mi na słowo, jak już zacznie naciskać to zachowuje się jak kat... drąży do upadłego i osiąga swój cel.

 

Komentarze

Liliana
#21 Liliana 2013-06-06 22:20
chiboogi
#20 chiboogi 2013-06-06 21:12
U mnie też: http://kameleonps.pl :lol:
omikrona
#19 omikrona 2013-06-03 11:55
Banerek już umieszczony na blogu :)
lubieszyc.blogspot.com
grahasil
#18 grahasil 2013-06-03 11:22
Banerek wymieniłam :lol:
elgosia
#17 elgosia 2013-06-02 21:44
Aaaa jeszcze pytanko, czy będzie wersja angielska?
elgosia
#16 elgosia 2013-06-02 21:40
Super artykuł :). Ja chętnie umieszczę banerek na swojej szyrafowej stronce. :)
Aga
#15 Aga 2013-06-02 20:15
Cytuję papavero:


Jeśli ktoś widzi jeszcze stary, należy użyć kombinacji klawiszy Ctrl+F5


U mnie F5 jest wystarczająco odświeżające.
A znaczek wydawał się jakiś zbyt znajomy i dlatego?
xementyna
#14 xementyna 2013-06-02 19:42
super wiadomość!!! Banerek już na blogu - ogromny plus dla papavero.pl

http://xementyna-mojerobotkowepasje.blogspot.com/
Wit_Olszewski
#13 Wit_Olszewski 2013-06-02 19:33
twarz kampanii, koniec ze słodka anonimowością :P

podbijam słowa papavero - wymieniamy znaczek na nowy, jeszcze ładniejszy, bardziej charakerystyczny! :)
papavero
#12 papavero 2013-06-02 19:18
Dziewczyny, i chłopaki oczywiście, bardzo proszę o zmianę znaczka na swoich stronach. Dlaczego zostały podmienione na inne wyjaśnię grzecznie jutro na łamach portalu, dziś jest dzień wolny i rodzina czeka na kolację ;-)

Jeśli ktoś widzi jeszcze stary, należy użyć kombinacji klawiszy Ctrl+F5