fas0ll

Trzy bluzy z raglanowymi rękawami. I chociaż czym dalej w las, tym raglanu mniej, to wszystkie trzy są warte uszycia. Bluzy są luźne, raglany szerokie a co za tym idzie, wygodne i fajne.

Dwie dziecięce koszulki. O różnych szerokościach oraz o długościach dopasowanych zarówno dla małych dam jak i młodych przystojnych chłopaków. Element łatwy do wykonania i niesamowicie potrzebny w każdej szafie.

Uniwersalna jak uniwersalny żołnierz. Zawsze gotowa, super wygodna i wyśmienicie przygotowana na każdą okazję. Pomocna nawet jako odzież ciążowa, gdyż zmieści wielki brzuszek. Taka to uniwersalna sukienka.

Każda dziewczynka przeżywa takie chwile w swoim życiu, w których chciałaby być jak mama. I właśnie dla tych panien przygotowałam ten model. Szybki do uszycia, piękny i wdzięczny. Można go wykonać zarówno z jednolitej dzianiny jak i takiej w świąteczne gwiazdki, letnie kwiatuszki czy urocze serduszka.

Kimonowe sukienki są naprawdę proste do uszycia. Polecam je początkującym osobom jak i tym, którzy na nową sukienkę mają po prostu malutko czasu.

Oddaję w Wasze ręce zapowiadaną na ten miesiąc dziecięcą rzecz. Proste do uszycia i bardzo fajne dziewczęce sukienki-ogrodniczki. Do zabawy, do szkoły i na piknik. A z tiulami idealne również na bal.

Trzy spódnice zbudowane z klinów. Spódnice mogą być na pasku, a mogą mieć jedynie obłożenie. Różnią się również długością jak i szerokością na dole. Do wyboru do koloru.

Trafiają się w Waszych propozycjach takie modele, obok których nie  można przejść obojętnie. Niby proste a jednak bardzo ciekawe. I taka właśnie jest ta bluzka, która powinna się stać obowiązkowym elementem garderoby każdej szyjącej osoby.

Prawda jest jedna, kobiety w sukienkach wyglądają pięknie. Dlatego dziś sukienka idealna na wiosenne uroczystości. Z plecami lub bez, z marszczeniem lub też nie, a nawet z baskinką lub też zupełnie bez niej.