foka1

Dzisiaj szybciutki przewodnik, który powstał ze specjalną dedykacją dla Katkosi oraz innych papaverowiczów spragnionych tajników krawiectwa. Naszywana kieszeń ze szwami schowanymi w środku.

Jak Wam się podoba rebus? Taki rozwiązany, ale zawsze rebus. Koń sam się zdziwił, że się na stronie krawieckiej znalazł. Ale jak ładnie kopytka do zdjęć o polo ustawił. Specjalnie do artykułu Joanny205, która za karę zostanie wrzucona z tym uczynkiem na czarną listę.

Admin mi się wypłakał na ramieniu, że nie ma koszulek. No przecież uszyłam mu ich tyle, że mógłby obdzielić nimi pół dzielnicy. Ale admin ostatnio jeździ rowerem. Robi sobie takie wycieczki po 70 km niemal każdego dnia. No i przez to admin nam się nieco zdekatyzował, skurczył czy zmniejszył, jak kto woli. Dlatego uszyłam mu kolejne.

Zaszewka w kształcie litery Y pojawiła się już w papaverowych wykrojach do pobrania. Część z Was na pewno ją już uszyła ale z tym przewodnikiem będzie o wiele łatwiej do niej podejść po raz drugi.

Ładny narożnik to podstawa.  I mowa nie jest o nowym meblu do salonu ale o wykończeniu pewnych różków (tudzież różek nie mylić z wróżek). Aga twierdzi, że to niemal niewykonalne, Aneta udowadnia, że proste. Kto ma rację?

Wykroje na standardowe sylwetki sprawiają czasem problemy przy ich wykorzystaniu. Przy szyciu odzieży dla konkretnej modelki mogą okazać się nieadekwatne w wielu miejscach. Ten artykuł ma na celu nauczyć Was, w jaki sposób należy obniżyć wysokość piersi w cięciu francuskim. Ten sposób to nie tylko metoda na gotowe szablony ale również wskazówka przy tworzeniu szablonów na konkretną sylwetkę.

Dziś nauczymy się jak przyszyć obłożenia. To czynność, która sprawia Wam chyba najwięcej problemów jednak dzięki Katarzynie troszkę Wam to dziś ułatwimy. Spróbujcie wykonać to zgodnie z jej poradnikiem i powiedzcie nam jak poszło. A może ktoś zna inny sposób na obłożenie pach i dekoltu? Jeśli tak to zachęcamy do podzielenia się wiedzą z resztą papaverowiczek.

Wykroje, które publikujemy doczekały się już naprawdę wielu realizacji. Za każdym razem cieszą mnie one bardziej niż kogokolwiek innego. Jednak dzisiaj otrzymaliśmy wskazówki dotyczące ich szycia przygotowane przez Anię1975. Do prostej bluzki mamy więc już przewodnik dla początkujących osób, myślę, że jest to jedna z takich rzeczy, którą powinien spróbować każdy, kto chce się sprawdzić w szyciu. Jest mi bardzo miło przedstawić Wam wskazówki dotyczące uszycia bluzki na szerokich ramiączkach.  

Wszywamy zamek kryty. Bardzo przejrzysty przewodnik przygotowany przez Anię 1975. Krok po kroku pokazane zostały wszystkie czynności, które należy wykonać, aby móc rozpinać bluzeczkę lub spódnicę za pomocą zamka krytego. Z tym artykułem wszywanie zamka  będzie łatwe i przyjemne. Na koniec dodaliśmy nasze drobne uwagi, które również warto przeczytać.