enigma.a

Poszerzana bluzka to coś, czego wspólnie zapragnęliście. Ochotę na ten model wyraziliście w naszym HOT18, które działa dzielnie już drugi rok. Mamy nadzieję, że ten model przypadnie Wam do gustu.

Lubię tę sukienkę. Jest bardzo łatwa i szybka do uszycia. Wygodna, sportowa i z kieszeniami, które są naprawdę fajnym elementem w takich codziennych modelach.

Prosta biała koszulka z ciekawym dekoltem z tyłu. I fikuśną kieszenią z przodu. Szybka do uszycia, przyjemna w noszeniu.

Jak Wam się podoba rebus? Taki rozwiązany, ale zawsze rebus. Koń sam się zdziwił, że się na stronie krawieckiej znalazł. Ale jak ładnie kopytka do zdjęć o polo ustawił. Specjalnie do artykułu Joanny205, która za karę zostanie wrzucona z tym uczynkiem na czarną listę.

Ten model, który wybrałyście, jakoś nie specjalnie mi przypadł do gustu. Krata była jakaś taka rozjechana. Dół nudny. Kołnierz za grzeczny. Ale chcecie to macie, w końcu admin Wam obiecał, że ja będę spełniać Wasze zachcianki. Zmieniłam dużo, ale nie aż tyle, abyście mogły pikietować pod moim biurem.

Zaczynamy koszulowy rozdział. Oczywiście koszule będą rosły, jak przystało na męskie modele. Na początek takie dla tych najbardziej przyjstojnych i najsłodszych dżentelmenów. Tych, co to mają wzrostu niecały metr, lub niewiele więcej niż miara krawiecka. 

Ten kolor i dwa rzędy guzików kojarzy mi się ze szkolnym mundurkiem. Stąd nazwa dzisiejszego modelu.

To taka moja ulubiona sukienka. Dlatego spacerowa. Wszystko przez to, że mogę w niej chodzić niemal wszędzie. Pasuje zarówno do wysokich obcasów jak i płaskich spacerowych klapków. I właśnie w takiej wersji chciałabym Wam ją pokazać.

Uszyłam dla Was trzy czarne sukienki. Każda, również ta, została wykonana dokładnie z tej samej tkaniny. Każda z nich jest zupełnie inna. Dziś obejrzymy szablon i fason. A już niedługo, postaramy się wspólnie pogadać o tych trzech czarnych.

Podobno jest niezbędna w każdej szafie. To już ustaliliśmy. Jeżeli nie mamy własnej, musimy sobie taką sprawić. Wyjścia są dwa. Możemy udać się do sklepu lub uszyć własnoręcznie. Polecam wykazać się artystycznie i wykonać ją w domu, taka będzie służyć najdłużej i najlepiej.

Miała być moja, ale nie wyszło. Nie mam pojęcia jak to się stało, ale od razu po jej uszyciu wiedziałam, że zostanie własnością chudszej, młodszej i ładniejszej.

Ta bluza powstała dawno temu, wraz z widoczną na zdjęciu koszulką. To była pierwsza rzecz jaką uszyłam na mojej wspaniałej renderce. Wyszłam z takiego założenia, że pierwsza rzecz będzie dziecięca. Powód takiego wyboru wcale nie był związany z miłością do sześciolatków, po prostu wolałam na początek zepsuć mniejszą ilość dzianiny. Okazało się jednak, że bluza spodobała się małemu urwisowi.

Długie rękawy ogrzeją nasze rączki a na nóżki koniecznie musimy sprawić sobie piękne kozaczki. Nadchodząca deszczowa pora to też okres na kobiece sukienki... ta jest pierwszą z nich.

To nie tajemnica, że chłopcy różnią się od dziewczynek. Wszyscy też wiemy czym. I na myśli nie mam anatomii lecz strój, gdyż o tym rozmawiamy na papavero.pl. Dziś koszule, takie na rozpoczęcie roku szkolenego. Zarówno dla dziewczynki jak i chłopczyka. Dziś bowiem wszystko, co potrzebne do pierwszej przymiarki. Rękawki, tył i przód pasować będą zaróno na chłopców jak i dziewczynki, a jutro to co je odróżni... czyli męskie kołnierzyki i babskie słodkie koszulowe dodatki. Tak więc mamusie bądźcie jutro gotowe i po dziecięcych przymiarkach.