hejhej

W ostatni czwartek były imieniny Agnieszki, więc przy okazji też moje. Z tej okazji mój przystojny mężczyzna zaprosił mnie do kina. On dokładnie wie, czego pragnę, gdy mu powiem czego pragnę. Coś jak Amy z Sheldonem, ona dokładnie wie, co powinna powiedzieć, gdy on jej powie, co powinna powiedzieć. Dlatego powiedziałam mu na którą godzinę i na jaki film ma zamówić bilety. W ten cudowny sposób ta kieca pomaszerowała sobie na niezbyt romantyczny film Tarantino.

Weselna to ona była tylko raz. Przyszyłam koronki i wtedy mogła błyszczeć na salonach. Na jej uszycie, jak już Wam wspominałam, miałam niewiele czasu. Właśnie dlatego mój wybór padł na dzianinę. Szyje się szybko i wiele wybacza. Koronki przyszywałam dłużej, niż szycie wraz z konstrukcją i wymyśleniem modelu. A dziś, jak już Wam ją pokazałam, to je odpruję. I będę sobie w niej śmigać w kozakach do sklepu po ziemniaki. Dlatego weselna stanie się codzienną. I to w niej kocham najbardziej. No i jeszcze to, że na dole jest taka szeroka.

Tulipanowa, gdyż tak mi się kojarzy ten układ przodów. Za każdym razem, jak na nią spoglądam, to widzę tego kwiatka. Bluzka otrzymała dwa różne przody, wszystko za sprawą przewodnika, który już niebawem na papavero. Dwa kolory pozwolą Wam dokładnie zauważyć co się dzieje z elementami podczas produkcji tego prostego modelu.

Dziś przedstawiam pierwszy model, który wybraliście do realizacji. Z wielu starych obrazków, które Wam zaproponowałam, spodobał się Wam właśnie ten, na którym widniała granatowa sukienka. Gorąca sukienka, gdyż moduł umożliwiający Wam taką decyzję nosi nazwę HOT18. Polecam już teraz zadecydować, który z obecnej osiemnastki propozycji jest najgorętszy, niebawem znajdzie się on w tym miejscu. Tak ja ta piękna i kobieca sukienka.

Spodobał Wam się szablon dziecięcej sukienki, jednak potrzebę zgłosiłyście dla starszych babeczek na takie cięcia. Oto i one na sporo większej modelce.

Miało już nie być adminowych sukienek. Stało się jednak inaczej. W sondzie wybrałyście sukienkę w stylu lat 50-tych, natomiast adminowi sposobała się sukienka w Poczekalni właśnie pasująca do tego okresu. Kto zgadnie która to była? Podpowiemy tylko, iż dół na szablonie jest również w wersji plisowanej.

Chcielibyśmy spełniać wszystkie Wasze życzenia związane z wykrojami, jednak fizycznie nie damy rady. Szczególnie jak się Virgin301 rozkręci z zamawianiem to po prostu mamy strach w oczach. Jednak warto nas o nie meczyć i przypominać. Dzisiejszy wykrój to odzew na jedno z takich marzeń, dzięki któremu Rija jest nam winna dużo... cokolwiek miała na myśli.

Tak właśnie, w telegraficznym skrócie, wygląda proces powstawania odzieży. Projektant przygotowuje szkic, konstruktor odzieży jest odpowiedzialny za szablon, krawcowe przygotowują gotowy model z wybranych tkanin a następnie czeka się na uznanie publiczności podczas pokazu. Dziś będzie podobnie. Rosmel zaprojektowała sukienkę, my przygotowaliśmy szablon, zdolne krawcowe wykonają prototypy i wspólnie w komentarzach będziemy zachwycać się nad zdjęciami gotowych sukienek.