Ulencja

Informacje

Pierwszy dzień:
czwartek, 08 wrzesień 2011

Komentarze

papavero
#4 papavero 2019-05-07 14:29
Mam z różnymi rzeczami większy poślizg niż tydzień. Przykro mi z tego powodu, ale bardzo chcę zmienić papavero i pewne perturbacje są nieuniknione. Rozumiem i biorę na klatę Wasze zdanie. Ale jeszcze przez jakiś czas będzie mała stagnacja. I niestety przez jakiś czas będzie mniej niż zwykle było. Kupując subskrypcje należy patrzeć na ogromną dostępną ofertę a nie najbliższą przyszłość. Na rzecz zmian zwolniłam nie tylko na stronie. Od początku roku nie przyjmuję żadnych zleceń związanych z konstrukcją odzieży, też mi łeb już urwano kilkukrotnie za to. Wierzę jednak, że czasem warto dokonać małej rewolucji.
pesahson
#3 pesahson 2019-05-07 14:03
To że nie będzie dwóch szablonów tygodniowo to spoko. Już kiedyś pisałam, że taki system na papavero był zawrotnym tempem w porównaniu z brytyjskimi, francuskimi czy amerykańskimi projektantami szablonów, którzy wypuszczają kilka, kilkanaście rocznie. Tylko jeżeli są robione zapowiedzi, podawane jakieś terminy, to tygodniowy poślizg wygląda, bez urazy, mało profesjonalnie. No i do tego fakt, że nie wiemy na co mamy czekać tak naprawdę.
papavero
#2 papavero 2019-05-07 13:05
@Ulencja mamy kilkaset szablonów, na pewno coś fajnego się znajdzie. Tak jak już pisałam wcześniej, od tego roku nie będzie już dwóch szablonów tygodniowo. Będzie ich mniej. Dawne czasy odeszły. Szykują się nowe. Też będą fajne. Wiem, że na razie nie widzicie nowych, ale zmiany wymagają od nas trochę pracy jeszcze. Wiem, że trochę będziecie tęsknić za starymi czasami, ale do nowych lepszych przyzwyczaicie się bardzo szybko, jak tylko nastaną :-)
Ulencja
#1 Ulencja 2019-05-07 11:38
Straszna posucha ostatnio jeśli chodzi o wykroje. Nawet nie ma na co wydać wykupionych pobrań. Chciałoby się wrócić do dawnych czasów. :(

najnowsze albumy

najnowsze zdjęcia