olczi

Ta koszulka kończy wszystko co lubię. Marszczenia, ciekawy rękawek, a najważniejsze jest prosta i szybka w szyciu. Lubię ją na niecodzienny krój, jak i możliwość noszenia do różnych stylizacji. No aż się prosi aby uszyć sobie coś nowego.

Czerwona piękna sukienka o którą prosiliście 225 razy. Licząc komentarza to jeszcze więcej moglibyśmy tych lamentów naliczyć. Tak więc jeśli nie uszyjecie jej szybciutko to będzie źle.

To najmniej ekspresowa z ekspresowych. Są rękawy i jest stójka, ale co to dla zdolnych papaverowiczek! Trochę przymarszczymy, trochę pozszywamy i gotowe.

A może to powinna być bluzka z serii super-express? Szyje ją się błyskawicznie, nosi bardzo wygodnie. Krótka, luźna z odkrytymi ramionami - idealna na lipcowe upały.

Tak sobie Gośka żakiet wymarzyła, tak go wymarudziła, to jest. To teraz Gośka mi powie, co ja mam zrobić z rękawami, bo żakiet nadal wisi na Dajanie a ja nie mogę się zdecydować co do długości rękawów.

Bluzka, którą szyje się dość szybko i dość prosto. Dobry wybór na codzienne letnie upały i sobotnie noce. Jeśli macie ochotę uszyć dla siebie coś fantastycznego, ta bluzka bedzie idealna. Wystarczy kawałek tkaniny i odrobinę chęci.

Kombinezon to fajna rzecz. Ma zalety sukienki, do której nie musimy dobierać reszty garderoby, wystarczy tylko on aby wyjść na spacer. Ma zalety spodni, bo można w nim wskoczyć na rower i wygodnie przebiec przez miasto. Może być super elegancki lub sportowy, wszystko zależy, z jakiej tkaniny go wykonamy.

Krótka spódniczka o trapezowym kształcie to jeden z modowych symboli lat 70-tych. Polecamy uszycie jej z kolorowej wełny lub pięknego tweedu w jodełkę - będzie idealnym strojem na jesienne dni. 

Ktoś obiecał, że uszyje taką sukienkę.  Ktoś z Was pisemnie stwierdził, że górę wykona na szydełku. Poczekamy... zobaczymy... Może więcej z Was skusi się na takie proste i szybkie otrzymanie nowej kreacji.

Piękny był dziś dzień. Od rana miałam się zająć żakietem dla Was, ale z wczorajszych imieninowych smakołyków u dziadka zostało tak dużo pyszności, iż dzisiaj całą rodziną musieliśmy im sprostać! Jednak dwudniowe imieniny Józefa nie mogą być powodem opóźnień. Tak więc dziś, po raz pierwszy w historii naszego portalu publikujemy niedokończony artykuł. Dzisiaj oglądamy żakiecik a dopiero za kilka godzin będziecie mogły pobrać brakujące wykroje.

Miło spełniać życzenia. I chociaż znów otrzymujecie sukienkę zupełnie inną niż na liście życzeń, to jednak liczymy na to, że Wam się spodoba. Oczywiście kolor nie jest obowiązkowy. Pomarańcz to ulubiony kolor naszego admina więc specjalnie dla niego Tereska się tak wystroiła. Wasze wersje mogą być w kwiaty, w końcu lato już za oknem.

Taki niby żakiet, czyli wdzianko. Bez podszewki, bez kołnierza, bez wyłogów. Nawet bez guzików, gdyż ma być zawsze rozpięty. Z cięciami, w które wedle życzenia można schować kieszenie lub ozdobić kontrastową stębnówką. Szyje się łatwo i szybko wygląda efektownie i czeka na wiosenne sukienki lub zimowe golfy.

Bluzeczka z wszytą falbanką tworzącą delikatne rękawki. To będzie idealny strój na upalne dni. Falbanę można wykonać z przeźroczystych szyfonów lub delikatnych jedwabnych żorżet.

Nie może być wszystko dla Was. Dziś spódnica dla mnie. A że mam ochotę na ten dokładnie fason, to musicie się do mnie dostosować. Jak to miło mieć władzę absolutną... chwilowa samowolka mi się podoba. Podczas gdy admin walczy z serwerem i stroną, która chwilowo nie działała dzisiaj z rana, a jutro stan rzeczy może się powtórzyć, ja wybieram modele. Do czego to doszło, żeby informatycy mieszali się do damskich szmatek.

Nie wiem jak to się stało, ale papaverowy admin postanowił w tym tygodniu zostać dyktatorem mody. Tak więc nasz samozwańczy dyktator, który jak widać ma poparcie papaverowej społeczności zadecydował, że dziś pojawi się spódniczka. Najdziwniejsze było to, że na początek otrzymaliśmy wykład, iż lubi on symetrię w rzeczach, po czym wskazał tę oto spódnicę, która symetryczna nie jest. I jak tu zrozumieć informatyka?

Pierwszy w tym roku wykrój musi być prosty i szybki do uszycia, tak abyśmy mogli ruszyć z nową porcją szycia błyskawicznie. Spódnica ze wzorem nie będzie miała nic wspólnego z trudnymi matematycznymi wzorami, będzie łatwa w wykonaniu i noszeniu.