olczi

Ta koszulka kończy wszystko co lubię. Marszczenia, ciekawy rękawek, a najważniejsze jest prosta i szybka w szyciu. Lubię ją na niecodzienny krój, jak i możliwość noszenia do różnych stylizacji. No aż się prosi aby uszyć sobie coś nowego.

Bluzka, którą szyje się dość szybko i dość prosto. Dobry wybór na codzienne letnie upały i sobotnie noce. Jeśli macie ochotę uszyć dla siebie coś fantastycznego, ta bluzka bedzie idealna. Wystarczy kawałek tkaniny i odrobinę chęci.

Krótka spódniczka o trapezowym kształcie to jeden z modowych symboli lat 70-tych. Polecamy uszycie jej z kolorowej wełny lub pięknego tweedu w jodełkę - będzie idealnym strojem na jesienne dni. 

Piękny był dziś dzień. Od rana miałam się zająć żakietem dla Was, ale z wczorajszych imieninowych smakołyków u dziadka zostało tak dużo pyszności, iż dzisiaj całą rodziną musieliśmy im sprostać! Jednak dwudniowe imieniny Józefa nie mogą być powodem opóźnień. Tak więc dziś, po raz pierwszy w historii naszego portalu publikujemy niedokończony artykuł. Dzisiaj oglądamy żakiecik a dopiero za kilka godzin będziecie mogły pobrać brakujące wykroje.

Sukienka otrzymała numer 001-2011. Tak więc to oznacza, iż nie jest ostanią. I chociaż numer sugeruje przynajmniej tysiąc modeli, to tego niestety obiecać Wam nie możemy. Tysiąc konstrukcji do końca roku to niestety  sprawa niewykonalna, nawet dla tak wspaniałej wzorcowni jak papavero.pl. My po prostu lubimy numerki i cyferki.

Prosta szmizjerka  z francuskimi cięciami i krótkimi rękawkami w rozmiarach 42-54. Różni się małym szczegółem od poprzedniego modelu - posiada tylko pionowe wydłużające cięcia. Znów proponujemy wykonanie krytego zapięcia, które pięknie prezentuje się na eleganckich tkaninach. Jeśli nie masz na niego ochoty, po prostu je odetniesz.

Piątkowe wykroje tworzone są zawsze na gorąco po zakończonej sondzie. A że dziś ulewa i wicher wyłączyły w naszym biurze elektryczność na niemal cały dzień, wykrój otrzymujecie dopiero wieczorem. Mamy jednak nadzieję, iż już jutro sukienki będą gotowe. Dzisiejsza princeska otrzymuje numerek, gdyż jesienią przyjdzie czas na kolejne. Sukienka miała kiedyś numer w_ska_11_18, po ujednoliceniu numeracji nosi numer: model 0097.