Aleksandra

Informacje

Pierwszy dzień:
czwartek, 22 wrzesień 2011

Komentarze

Aleksandra
#3 Aleksandra 2016-12-04 19:46
Dziękuję za słowa otuchy. Prawdopodobnie drugi raz nie zrobię takiego błędu i jeżeli Pani Agnieszka zdecyduje się na poprowadzenie kursu w Warszawie będę sumienną słuchaczką, która jest młoda duchem.
Silberdora
#2 Silberdora 2016-12-04 17:44
Witaj Aleksandra, jak uczetniczka obecnie trwającego kursu Papavero we Wrocławiu, również zachęcam cie do udziału. Są dziewczyny w wieku 24 - 45+, osoby początkujące w szyciu jak i doświadczona krawcowa, która chciała uzupełnić wiedzę z konstrukcji. Ja też przez rok zwlekałam z zapisaniem się, bo nie byłam pewna czy aby na pewno tego potrzebuję, teraz oczywiście nie żałuję. Prowadząca Agnieszka swoją wiedzę gromadziła przez wiele lat, posługuje się metodami autorów polskich, niemieckich i włoskich. Wiem jedno - przeciętna osoba szyjąca hobbystycznie nie miałaby tyle zaparcia, żeby sama przez to przejść, a na kursie - wszystko na tacy, jasno wytłumaczone :) Ja nauczyłam się z książek i z internetu modelowania i przerabiania wykrojów, ale cały czas był ten brakujący element w postaci konstrukcji na konkretne wymiary.
Kiedyś ktoś mi powiedział, żeby nigdy nie radzić osób, które z daną dziedziną nie mają nic wspólnego, bo ich zdanie nic nie wniesie. Tylko ty wiesz ile musisz się namęczyć, przez to że brakuje ci tej konkretnej wiedzy z konstrukcji.
Pozdrawiam :)
PS. będąc na kursie prawa jazdy wiek był 18-60 lat, mężczyźni i kobiety z każdej dekady pomiędzy. Moja 60-letnia znajoma w tym roku poszła na kurs prawka i po kilku podejściach zdała :)
Anna_H
#1 Anna_H 2016-12-03 16:28
Witaj, NIE ma zlego wieku na kurs! Na ostatnim kursie papavero w Sokolowsku byl rozrzut od licealistki (chyba? ); do pan mogacych byc moimi mamami! Na moim obecnym kursie jest podobnie (minus licealistka) chodzi mama z dorosla corka, ktorej dzieci sa starsze niz moje! A atmostfera i tu i tu byla swietna! Goraco polecam! Pozdrawim Anna.

najnowsze albumy

najnowsze zdjęcia