uszytkowo

Sukienka ślubna w dwóch częściach. Część pierwsza to piękne koronki. Część druga to spodnia sukienka o pięknym kształcie. Oto dwie sukienki, które można założyć razem, oddzielnie lub jeszcze inaczej.

Ta spódnica to połowa pewnego zamówienia. Połowa projektu z HOT18. Druga połowa niebawem. A całość puzzli sprawi, że będziemy mogli uszyć dużo różnych sukienek, łącząc wybrany dół i wymarzoną górę. Wszystko będzie do siebie pasowało w talii. A dlaczego Tekla? Trzeba wrócić do pierwszych komentarzy pod artykułem.

Chciałam zrymować. Chciałam znaleźć jakiś pasujący rym do Grzegorza i pasujący do spodni. I tak za mną od rana chodzą, tak mi siedzą w głowie gaciory do tego Gregory. Ale przecież nie wypada tak nazwać spodni. Przecież to nie gaciory a zgrabne spodnie adminowe. Ale bądźcie pewne, że na sesji admin usłyszał "wskakuj w gaciory przystojny Gregory". Pewnie nawet tego nie zauważył, ciągle coś gadam od rzeczy. A spodnie otrzymują imię zupełnie inne, pasujące do dwóch poprzednich bliźniaczych spodni z kieszeniami.

Dwie fajne bluzki damskie o zupełnie innych obliczach. Łączą je cięcia na boku oraz jeden wspólny element szablonu. Inne można nieco wymieniać między sobą, ale na pewno nie wszystkie i nie dowolnie.

Kilka ostatnich dni rozpieszcza nas przepiękną pogodą. I chociaż październik niemal się kończy, to zdjęcia mogłam zrobić w pięknym cieplutkim słońcu. Krótki rękaw to rzeczywiście dość mocny akcent, ale mini spódnice będą też modne podczas znacznie chłodniejszych dni. Będą modne całą zimę. Wiosną na pewno też. Dlatego warto przygotować jedną dla siebie.

Sukienka ma cięcia w kształcie litery V. A że sukienki są dwie, to łącznie tworzą zgrabne W jak Wiola. I już.

Oto bardzo prosta bluzka. Taka, która przyda się zarówno latem jak i zimą. Latem będzie ubierana w roli głównej, zimą pod sweter lub bluzę. Takich bluzek nigdy za wiele. Warto jednak wybrać takie, które pasują do naszej sylwetki.

Stella to gwiazda. A jak wszyscy wiemy, gwiazdą jesieni jest ciepłe sztuczne futerko. Dlatego ta ciepła duża kurteczka otrzymuje tak oczywiste imię.

Modesta to imię pochodzenia łacińskiego. Podobno jest ona umiarkowanie skromna. A może umiarkowana i skromna. Hmmm, zresztą sami zobaczcie.

Sukienki to coś, co kobiety powinny nosić często. W końcu jesteśmy tą piękniejszą częścią społeczeństwa. Należy nam się sukienka jak nikomu innemu. A sukienka z kieszeniami tym bardziej. Liliowa, czarna albo nawet zielona. Na zimę z ciepłej dzianiny, koniecznie.

Ten model otrzymał nieco przewrotną nazwę. Raglan to oczywisty wybór, a Macho... no cóż, za chwilę przedstawię naszego bezgłowego Macho. Służy mi dzielnie do przymiarek i czasem do zdjęć. Ale na papavero.pl jest to jego debiut, dlatego przywitajcie go czule.

Żakiet to idealna część jesiennego stroju. Może służyć zarówno jako elegancki element naszej garderoby jak i uzupełnienie nieformalnego stroju. Nie może go zabraknąć w kobiecej szafie. A imię, które towarzyszy temu modelowi ma bardzo prozaiczne wytłumaczenie. Wystarczy zerknąć do pierwszych komentarzy.

Ćwiczenia czynią mistrza. Jedną taką pozytywnie nawiedzoną namawiającą do ćwiczeń, wszyscy znamy. Ewa jej na imię a podskakuje z nią pół Polski. Ja nie, ja wolę zupełnie inne ćwiczenia. Te fizyczne ze sztangą i ławeczką ale też nie o nich mowa. Tym razem mowa o ćwiczeniach dotyczących spodni. Już Wam o nich mówiłam. Przeszywam dla Was różne spodnie, popsute na dziesiątki sposobów. Ale żebyście zobaczyli różnicę, muszą też powstać takie dobre. Dlatego tym razem dostaniecie dobre. Na dwie różne sylwetki. Na standardową i na fajnie pochyloną. Tym razem tylko obrazkowo opiszę Wam nową powykręcaną modelkę. Przyjdzie czas na głębszą analizę. Dziś obejrzymy na niej zagubioną Ewkę, gdyż takie właśnie imię otrzymują spodnie. Dlaczego są one zagubione? Zaraz o tym opowiem.

Bluzy z kapturem kojarzą mi się z niegrzeczną Jagodą. To imię dziewczynki, która w mojej okolicy budzi postrach wśród chłopaków. Dlatego te oto dwie bluzy z kapturem otrzymują imię niegrzecznej bohaterki.

Kto lubi czytać książki, a kto lubi też kryminały? Salander to bardzo specyficzna dziewczyna, dziewczyna z tatuażem. Bluza z poprzekręcanymi rękawami idealnie do niej pasuje. Do dziewczyny z własnym zdaniem i zacięciem motocyklowym.

Obiecałam Wam koszule na rozpoczęcie roku. Dlatego dziś dwie idealne na tą okazję. Koszula chłopięca o imieniu Eduardo oraz bluzka dziewczęca Agnes. Imiona nie są przypadkowe. Do sesji wybraliśmy specjalne miejsce z Minonkami. Tak tak, nie ma tutaj literówki. Spotkaliśmy dwie wielkie podróby popularnych Minionków, a podróbki w wielkim świecie mody zawsze mają jakąś literówkę. A to Chamel, Adidos czy inne kwiatki. Dlatego dwa wielkie stwory bez autoryzacji stwórców Minionków są zapewne Minonkami. Ale są urocze, i musiały się tutaj pojawić wraz z zachwyconą nimi modelką.

Uwaga, tutaj znajdziecie około 50 zdjęć modelu. Wszystkie fotki z sesji, tym razem żadna fotografia nie może się zmarnować. A wszystko z tego powodu, że Amelka jest najfajniejszą modelką. Taką, która dzięki mnie wie, kiedy jest wtorek oraz jesień. Ale o tym opowiem Wam innym razem. Dziś obejrzyjmy trzy bluzy nazwane imieniem naszej pięknej modelki.

Trzy różne dekolty, jeden szeroki, drugi wąski a trzeci asymetryczny. Wszystko po to, abyśmy mogły wykorzystać wiedzę o modelowaniu sylwetek. To od Was zależy jak pięknie będziecie wyglądać. Poważnie w wersji A lub B czy swobodnie w C.

Oto dwie zupełnie różne wersje krótkich spodenek. Model A to świetne bojówki z wielkimi kieszeniami. Model B to słodkie spodenki z falbanką. A jeśli któraś z dorosłych dziewczyn zapragnie kompletu dla swojego dziecka, to gorąco polecamy model 0768 z falbaniastymi spodenkami dla dziewczynek lub bojówkami dla każdego dziecka.