bodica

Dwie fantastyczne bluzy z ogromnym kołnierzo-kapturem. Ciepłe. wygodne, nowoczesne i bardzo modne. Mogą zostać uszyte zarówno z cienkiej jak i grubej dresówki. Mogą zostać wykonane z ciepłej dzianiny swetrowej. Ten szablon daje naprawdę dużo możliwości ogrzania się zimą.

Jesień nadchodzi. A wraz z nią potrzeba otulenia się cieplutką bluzą. Oczywiście w fantastycznym wydaniu. Asymetryczna z kapturem lub wysokim kołnierzem. Może śmiało posłużyć jako jesienny ciepły płaszczyk. Lub wiosenny otulacz podczas chłodniejszych wieczorów.

Kurtki zimowe są bardzo wygodne. Idealne do spodni. Świetnie sprawdzają się w drodze do pracy zarówno w aucie jak i autobusie. Warto uszyć taką, która będzie najfajniejszym strojem na zimowy spacer.

Dwa w jednym oczywiście. Bo to jest taki sprytny model, który możemy ubrać tył na przód i nadal jest pięknie.

W takim fartuszku to nawet ja wyglądałam tak, jakbym profesjonalne gotowanie miała wyssane z mlekiem matki. A zapewniam Was, w tej kwestii zgadzamy się z moją mamusią bez mrugnięcia okiem, że w tej konfiguracji to ja jestem lepszą kuchareczką. Ale oczywiście potrawy są jadalne i głodni nie chodzimy.