Innna

Kimonowe sukienki są naprawdę proste do uszycia. Polecam je początkującym osobom jak i tym, którzy na nową sukienkę mają po prostu malutko czasu.

Kurtki zimowe są bardzo wygodne. Idealne do spodni. Świetnie sprawdzają się w drodze do pracy zarówno w aucie jak i autobusie. Warto uszyć taką, która będzie najfajniejszym strojem na zimowy spacer.

Z wielkim zamkiem, więc musi być królewski. W końcu to królowe mieszkały w zamku, ja sobie w towarzystwie tego zamku spędzę jesień.

Ten żakiet to dowód na to, że ja od czasu do czas wysłucham Waszych wskazówek co do modeli poza HOT18. Żakiet z dresówki, który jak się okazuje, nawet takiej zatwardziałej przeciwniczce takich rzeczy może się spodobać i przydać.

Oczywiście ostatni w tym roku. Co ja bym robiła w międzyczasie, gdyby nie szablony dla Was... zanudziłabym się na bank. A tak zbliża nam się kolejny rok i kolejna setka szablonów do pobrania... albo może nawet więcej się uda.

Uszyliśmy adminowi piękne spodnie do nowego garnituru. Marynarki jeszcze nie ma, ale tkanina czeka na dalszą część naszych męskich postępów. I nasz admin sobie wymarzył, że przedstawimy go tutaj w tych eleganckich spodniach. Nawet mu obiecałam, że pierwsze spodnie, w których się pokaże, to te z wszytą papaverową metką w kieszonce na tyłku. No cóż, z tego powodu wszyliśmu mu metkę w dresiakach, aby móc spełnić obietnicę. I tak dziś poznacie admina w dresiakach. No dobra, tułów admina. Niech mu będzie, że w pełnej krasie pokaże się w tym garniturze.