icq

Sukienka ślubna w dwóch częściach. Część pierwsza to piękne koronki. Część druga to spodnia sukienka o pięknym kształcie. Oto dwie sukienki, które można założyć razem, oddzielnie lub jeszcze inaczej.

Bluzy z kapturem kojarzą mi się z niegrzeczną Jagodą. To imię dziewczynki, która w mojej okolicy budzi postrach wśród chłopaków. Dlatego te oto dwie bluzy z kapturem otrzymują imię niegrzecznej bohaterki.

Oto dwie zupełnie różne wersje krótkich spodenek. Model A to świetne bojówki z wielkimi kieszeniami. Model B to słodkie spodenki z falbanką. A jeśli któraś z dorosłych dziewczyn zapragnie kompletu dla swojego dziecka, to gorąco polecamy model 0768 z falbaniastymi spodenkami dla dziewczynek lub bojówkami dla każdego dziecka.

Krótkie spodenki w wersji dziecięcej. Jedne dla chłopca, dwie pary dla dziewczynek. Razem dwie pary, taka to matematyka.

Nie myślcie sobie, że inne nie były kobiece. Ale ten wyjątkowo kojarzy mi się z elegancką kobietą, która w swojej garderobie posiada takie akcesoria jak długie skórzane rękawiczki. Stąd nazwa tego płaszczyka. A ja wybieram się już na poszukiwania tych długich rękawiczek. Koniecznie ciemnobrązowych, aby pasowały mi pięknie do wstawionego zamka. Jeśli te poszukiwania okażą się bezskuteczne, to może wspólnie uszyjemy sobie takie rękawiczki, co Wy na to?

Dwa różne modele w jednym pliku. Pierwszy z raglanem, drugi z golfem. Pierwszy nieco przypominający strój gimnastyczki, drugi z nieco bardziej imprezowym potencjałem. Oba niezbyt trudne w szyciu, oba dzianinowe.

Muszę przyznać, że przez Was pokochałam gumę łamaną. I teraz brakuje mi wszystkich kolorów tęczy. Muszę to naprawić, a tymczasem sukienka z czarnymi akcentami w postaci wykończenia dekoltu, góry kieszonki oraz sznureczka w talii.

Sukienkę uszyłam z dzianiny. Wszystko po to, aby móc w dość leniwy sposób wykończyć falbanę oraz pofalowany dół sukienki. Nie martwcie się jednak, na tkaninę też można sobie pozwolić. Wystarczy wybrać większy rozmiar i nieco mniej zebrać bokami w talii. Tkanina nie wybaczy jednak takiego oszustwa przy wykańczaniu falban. Dlatego niebawem pokażę Wam, jak je pięknie uszyć z tkaniny.

Ależ ładna mi ta sukienka wyszła. Dajana wygląda w niej obłędnie. A że Wy jesteście od Dajany ładniejsze, to będziecie wyglądały jeszcze lepiej. Wystarczy tylko wydrukować i uszyć. Model 0620 zwany również w_ska_16_18

Tak tak, zamiast. Zamiast sukienki, którą chciałyście. Może być? Jak już ktoś się uprze, to sobie prostokąt do dołu przyszyje zamiast tych moich pięknych nogawek. Model 0619 zwany również w_kon_16_02.

Dwójka na rower to już tandem. Czyż nie jest uroczy? Letni tandem dla dorosłej i dla młodocianej modelki. A w uszyciu tak proste i szybkie, że nawet nie zauważycie kiedy powstaną obie na raz. Model 0615 zwany również w_ska_16_16.

Wracamy do przeszłości. Do sukienki i bluzy, którą sobie wymarzyliście dawno temu. Oto model, który wykonałam w ubiegłym roku. Poprzednia bordowa sukienka tak spodobała się mojej mamusi, że postanowiłam jej uszyć nieco inną wersję. Tą sukienkę moja mamunia dostała pod choinkę. I naprawdę bardzo ale to bardzo jej się spodobała. Albo tak skutecznie kłamała, że ja się nie zorientowałam. Najważniejsze jest to, że po jej otrzymaniu przestała patrzeć podejrzliwie na mój model, a ja mogłam spokojnie zostawiać go na wierzchu. Wcześniej groziła, że mi go sprzątnie sprzed nosa jak tylko stracę czujność.

Zamówienie było na bluzę z pianki. A dokładnie, na szablon takiej bluzy. Nie uszyje z pianki, nie jestem przekonana do takich cudaków-dziwaków jak pianka w odzieży damskiej. Daję Wam szablon na bluzę uszytą z dzianiny, zrobicie z nim co chcecie. Niech Wam służy dzielnie.

No dobra, kto nie chciał ten nie chciał a skonstruować musiał, ten już nie marudzi. A kto chciał i głosował, ten ma obowiązek teraz uszyć. Bo jak nie, to się osobiście stawię przy maszynie i będę plątać niteczki w ściegu. Albo jakieś inne czary mary.

Przód jest kopertowy. Chyba tak go mogę nazwać. Wywinięty w taki sposób, abyście nie musiały się męczyć z wykończeniem dołu przodu. Tył jest dłuższy, po to aby nam było cieplej zimą pod gruszą.

Krótki rękaw i zakładki z przodu układające sie w piękną kokardę. A jeśli ktoś będzie miał ochotę na dorzucenie ozdobnego wiązania przełożonego przez wielką szlufkę, to znajdzie takie na portalu. O wykrój na samą stójkę już mnie namówiliście, wystarczy poszukać.

No i się zacznie zaraz marudzenie, że o kokardkę nie prosiłyście. Ale jak się komuś kokardka nie podoba, to wystarczy ją uciąć a rękaw przedłużyć. Tylko po co, skoro ona taka ładna? Ten model nosi numer 0572, wcześniej oznaczony był symbolem w_bka_16_03.

Ten model, który wybrałyście, jakoś nie specjalnie mi przypadł do gustu. Krata była jakaś taka rozjechana. Dół nudny. Kołnierz za grzeczny. Ale chcecie to macie, w końcu admin Wam obiecał, że ja będę spełniać Wasze zachcianki. Zmieniłam dużo, ale nie aż tyle, abyście mogły pikietować pod moim biurem.

Wielki brzuch i powiększone piersi. Kobieta może być dumna z takiego rozwoju sylwetki tylko podczas tego jednego jedynego stanu. Podczas noszenia niegrzecznego urwisa pod sercem. I właśnie dla takich kobiet dziś proponuję szycie. Proste szycie. Piękna dzianinowa sukienka. Polecam gorąco taki model.

No nie mogłam się zdecydować, czy uszyć bluzkę czy sukienkę. To uszyłam dwa w jednym. Kto krawcowej zabroni uszyć?