Camelidae

No o tym już było... ale to jest tak niesamowicie proste, że muszę Was zmusić do działania. Zmusić albo zachęcić, ale wolałabym to pierwsze, a co!

Dziś wykonamy ostatnie elementy niezbędne do uszycia pierwszych rękawiczek. Od dziś możemy przestać marznąć w łapki.

Rękawiczki, które nie okrywałyby kciuka zimą, byłyby zupełnie nieprzydatne. Dlatego musimy sprawdzić, jak wykonuje się ten kawałek.

To będą takie specjalne wzory. Na początek pomierzymy nasze ręce, potem wyciągniemy z pobranych danych wszystko, co niezbędne do uszycia zimowych rękawiczek.

Wszystko przez to, że znów to zgubiłam. Nie mam pojęcia gdzie i kiedy, ale nie ma a potrzeba jest. Dlatego dziś przepis produkcji tego zagadkowego szablonu. Mam nadzieję, że nie zgadniecie co to takiego. Dla utrudnienia to tylko kawałek, ten który mało mówi albo dużo krzyczy. Zobaczymy co z tego wyniknie.

Po krótkiej przerwie wracamy do normalnego biegu zdarzeń na papavero.pl. Zaczynamy od poniedziałkowych lekcji konstrukcji, które w od jakiegoś czasu dotyczą stopniowania. Dziś, na specjalne życzenie wypowiedziane przy okazji stopniowania rękawów koszulowych, stopniowanie rękawów żakietowych.

Wykroje na standardowe sylwetki sprawiają czasem problemy przy ich wykorzystaniu. Przy szyciu odzieży dla konkretnej modelki mogą okazać się nieadekwatne w wielu miejscach. Ten artykuł ma na celu nauczyć Was, w jaki sposób należy obniżyć wysokość piersi w cięciu francuskim. Ten sposób to nie tylko metoda na gotowe szablony ale również wskazówka przy tworzeniu szablonów na konkretną sylwetkę.