Nallika

Sukienka gorąca bo zamówiona poprzez papaverowy moduł zwany HOT18. A sukienka niedokończona, bo pewna zdrajczyni musi ją przymierzyć. O modelce już Wam opowiadałam. Poszła i zamówiła sobie ślubną kieckę za całą kopę siana gdzieś w stolicy. Zdradziła moją pracownię i dlatego musiała długo czekać na nowe rzeczy. Trochę jej przebaczyłam, a trochę nie. Dziś wieczorem ją przymierzy a ja ją dokończę, po czym pokażę Wam też zdjęcia z obłożeniami, których teraz brakuje. No chyba, że modelka przyjdzie jutro, to ja mam skrojoną jeszcze jedną brązową, pewnie do jutra będzie miała dwie gratisowe brązowe. No i oczywiście białą na poprawiny, którą również za jakiś czas otrzymacie. Ilość otrzymanych przez nią sukienek (a co za tym idzie, ilość szablonów, które otrzymacie Wy) zależy tylko od tego, kiedy przyjdzie na przymiarkę.

Początki szycia tak jak i początki nauki konstrukcji bywają ciężkie. Dlatego na początek należy wybrać coś prostego. Taki jest właśnie dzisiejszy model. Bardzo wdzięczny i przychylny początkującym osobom. Zobaczcie co trzeba zakupić do jego przygotowania i igły w dłoń!

Proste i efektowne rzeczy to modele, które lubimy najbardziej. Szybko się je szyje i pięknie w nich wygląda. Taka jest nasza dzisiejsza spódnica. Wybierz na nią taftę lub szantung w pięknym kolorze.