polnastokrotka

Dwie fantastyczne bluzy z ogromnym kołnierzo-kapturem. Ciepłe. wygodne, nowoczesne i bardzo modne. Mogą zostać uszyte zarówno z cienkiej jak i grubej dresówki. Mogą zostać wykonane z ciepłej dzianiny swetrowej. Ten szablon daje naprawdę dużo możliwości ogrzania się zimą.

Jest już wieczór? Dzieci śpią? No to będzie trochę golizny. A co tam, w końcu nasze Czytelniczki ślepe na mężczyzn nie są. Szczególnie na swoich mężczyzn. Na pewno uszyją im coś nowego i fantastycznego. Dlatego pozwolę Wam zajrzeć do naszych planów męskich.

Oto sukienka, którą pokochają kobiety, za którymi ciągle biegają małe śliczne istotki z pytaniami zaczynającymi się od powtarzającego się w kółko "mamo, mamo, mamo..." Bo te małe istotki najbardziej na świecie chciałyby wyglądać tak, jak mama. A ten model już niebawem będzie jednym z dwóch o takich samych fasonach. Następny będzie bowiem dla tych małych istotek. Tak aby mamusia i córeczka mogły wyglądać identycznie, pięknie i zachwycająco.

Trzy bluzy z raglanowymi rękawami. I chociaż czym dalej w las, tym raglanu mniej, to wszystkie trzy są warte uszycia. Bluzy są luźne, raglany szerokie a co za tym idzie, wygodne i fajne.

Dwie bluzki z ozdobnymi plisami przy dekolcie. Jedna ze stójką a druga z odzobnym fikuśnie przekręconym elementem ozdobnym. Obie zapinane na springi, obie z długimi rękawami. Obie uszyte z cienkich, ale znacznie innych materiałów.

Joanna205 prezentuje sposób, w jaki można uszyć fajną bluzkę. Z tym przewodnikiem na pewno dacie radę stworzyć kolejne piękne wersje tego modelu.

Jedną lutową rzecz już poznaliście, w ostatni czwartek pojawiła się fajna bluzka. Poniżej kilka zapowiedzi lutowych. Tym razem zapowiedzi będą dość nietypowe. Tym razem opowiem Wam, co się stanie. I chociaż kilka rzeczy jest już uszytych, to niestety nie mogę Wam ich pokazać.

Przygotowania do biegania lub zupełnie innych sportów należy rozpocząć od uszycia odpowiedniej koszulki lub cienkiej wygodnej bluzy. Dziś szablon, który pozwoli wyglądać atrakcyjnie podczas zmagania się z własnym ciałem.

Kurtki zimowe są bardzo wygodne. Idealne do spodni. Świetnie sprawdzają się w drodze do pracy zarówno w aucie jak i autobusie. Warto uszyć taką, która będzie najfajniejszym strojem na zimowy spacer.

Czas zacząć nowy szyciowy rok, startujemy więc od zapowiedzi! Na pewno niektórych ciekawość zżera, co stanie się w styczniu na papavero.pl. Dlatego spieszymy donieść, co się już uszyło, co się będzie szyło a co jeszcze jest w planach.

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli ta narzutka spędzi z Wami święta. Albo na Was, albo jako prezent dla ukochanej osoby. Jest naprawdę prosta w wykonaniu, a bardzo szczegółowa instrukcja szycia pozwoli ją uszyć nawet początkującym osobom.

Dziś najfajniejsza zapowiedź szablonu, jaką Wam kiedykolwiek przedstawiłam. Świetny przepis szycia przygotowany przez Olę z 123szyjeszty.pl. Mam nadzieję, że spodoba Wam się tak samo jak mi współpraca ze świetnymi dziewczynami prowadzącymi tego bloga.

Na pewno część z Was przygotowuje święta. Nie wszyscy, ale spora część. Na pewno macie już przygotowane świąteczne ozdoby. Lub planujecie je wykonać w ten weekend. A ja chętnie je zobaczę.

Dawno, bardzo dawno temu, wymarzyliście sobie pewien dekolt. I ja Wam go przygotowałam w trzech różnych odsłonach. Potem pojawiła się też niemal czwarta część. Tym razem wymarzyliście sobie bardzo podobny fason poprzez HOT18. Wasze głosowanie zadecydowało o tym, że musiałam wrócić do tego kształtu dekoltu i kopertowego elementu ozdobnego. Wróciłam, i jestem z tego powodu bardzo zadowolona. Powstały naprawdę fajne bluzki.

Kolejna realizacja zamówienia złożonego poprzez HOT18. Każdego tygodnia wybieracie jeden model, który służy mi jako inspiracja. Tym razem również dodałam swoje trzy grosze i tak powstały te oto dwie fantastyczne sukienki. Czarna i kwiecista są pięknie poskładane i poukładane, jak na Paulę przystało, prawda?

Dziś,  podarujemy Wam świąteczne skarpety. No dobra, dokładniej to wykroje na skarpety, nad którymi dzielnie pracowaliśmy w ostatnim tygodniu. Praca przyjemna, szybka i bardzo efektowna. A jej wyniki można zobaczyć poniżej.

Dziś dwa w jednym. Czyli relacja z postępów nad pracami związanymi z Waszymi gorącymi modelami oraz malutka lekcja szycia.

To będzie bardzo specjalna lekcja konstrukcji. Pokażę Wam pracę nad nowym projektem. I to nie tylko takim konstrukcyjnym. Zdradzę pewien szczegół, o którym nie wiecie. Za jakiś czas będziecie go mogli znaleźć w internetach, więc osobiście Wam o tym opowiem.