timciatimcia

Informacje

Pierwszy dzień:
piątek, 27 listopad 2015

Moje miejsce na świecieMapa użytkowników

Komentarze

KamilaKasz
#4 KamilaKasz 2016-08-10 10:04
https://kamilshome.wordpress.com/2016/05/01/blog-post-title-2/ tutaj kiedys popelnilam artykul o szyciu wodoodpornych poduszek, srosuje sie to do wszystkich wodoodpornych uszytkow
kaha2012
#3 kaha2012 2016-08-10 10:01
Możesz podkleić szwy taśmą wodoodporną taką jakie stosuje się np. w kurtkach przeciwdeszczowych.
timcia
#2 timcia 2016-08-10 09:34
[quote name="katkos123"]Timciu kochana, bede szyc pokrowiec na mebel ogrodowy. A jestes w tym temacie fachura jak nic! Nabylam odpowiedni surowiec " pokrowcowy" i mam z odzysku ze starego pokrowca zamki. Mozesz cos doradzic jak to najlepiej odszyc. Jakie igly (nici mam mocne tapicerskie). Jak zabezpieczyc przed deszczowka szwy, aby tamtedy woda nie leciala do srodka. Wszelkie wskazowki bardzo pomocne beda.[/quow Na wtępie przepraszam że tak późno odpowiadam bo dopiero dziś zauważyłam twoje pytanie, na przyszłości proponuję wysyłać wiadomość bo wtedy widzę że ktoś do mnie pisze. Bo ja to strasznie roztrzepana jestem. Kochana do szycia pokrowca używałam igły do ceraty którą przy okazji zakupów na stronie szyj.pl zakupiłam. Igła nie może być za gruba bo porobi dziurki którymi dostanie się woda Szyłam za pomocą stopki z górnym transportem gdyż cerata w szyciu zachowuje się podobnie do skóry, pewnie stopka teflonowa też się sprawdzi. Aby szwy nie przepuszczały wody to dobrze je zawinąć na zakładkę ( czyli na ślimaczka ). Zamki w całości dobrze już po zapakowaniu mebli nawoskować świeczką zarówno część z ząbkami jak i tkaninę zamka, Spowoduje to że woda będzie miała utrudniony dostęp i powinno zapobiec pleśnieniu zamka.
katkos123
#1 katkos123 2016-05-15 11:10
Timciu kochana, bede szyc pokrowiec na mebel ogrodowy. A jestes w tym temacie fachura jak nic! Nabylam odpowiedni surowiec " pokrowcowy" i mam z odzysku ze starego pokrowca zamki. Mozesz cos doradzic jak to najlepiej odszyc. Jakie igly (nici mam mocne tapicerskie). Jak zabezpieczyc przed deszczowka szwy, aby tamtedy woda nie leciala do srodka. Wszelkie wskazowki bardzo pomocne beda.

najnowsze albumy

najnowsze zdjęcia