TheTutuOwlthetutuowl

Są takie modele, w których na pewno nie można zostać niezauważoną. I właśnie taka jest ta sukienka z ogromną, piękną i spektakularną falbaną. Taka sukienka sprawdzi się idealnie na randce, komunii, uroczystej kolacji lub weselu. Można ją śmiało zabrać na każdą okazję, podczas której mamy ochotę wyglądać po prostu kobieco i czuć się pięknie.

Ta koszulka kończy wszystko co lubię. Marszczenia, ciekawy rękawek, a najważniejsze jest prosta i szybka w szyciu. Lubię ją na niecodzienny krój, jak i możliwość noszenia do różnych stylizacji. No aż się prosi aby uszyć sobie coś nowego.

Oto kimono z charakterem! Proste do uszycia ale jakie urocze! Monika udowadnia, że ta bluzka jest idealna do dżinsów. Ale coś czuję, że pokochacie ją nie tylko do spodni. I mam też przeczucie, że zobaczymy niejedną tunikę lub sukienkę, do której samodzielnie wydłużycie szablon.

Z tej tkaniny uszyłam trzy sukienki. Musimy je ponumerować, inaczej możemy się nieco pogubić. Szczególnie, że jedna jest ładniejsza od drugiej. A ostatnia jest nawet dla małej modelki. Tyle miałam tych zygzaków, że musiałam z nich zrobić coś efektownego. Udało się trzy razy. Model 0628 zwany również w_ska_16_20.

Przedstawię Wam dzisiaj jedną z najważniejszych pozycji na mojej półce z książkami. Oczywiście mam na myśli półkę, na której stoją książki związane z szeroko pojętym krawiectwem. A stoją na niej różne, przeróżne tytuły. Od tak oczywistych jak te dotyczące konstrukcji i modelowania w wielu przeróżnych językach aż do książek, które na pierwszy rzut oka stoją tam tylko przypadkiem.

Rozporek z boku koszulki dzianinowej? Nic prostszego jak wykończyć go ozdobną tasiemką. Ładnie, fajnie i pomysłowo. A z tym przewodnikiem będzie to banalnie proste w wykonaniu.

Zaczeło się od tego, że zamówiliśmy zestaw mebli wypoczynkowych,  na który trzeba było czekać 12 tygodni. Akurat tyle, żeby odremontować salon i pozbyć się starych mebli. Po 16 tygodniach oczekiwania, okazało się, że materiał w wybranym przez nas kolorze (SZARY) skończył się w fabryce.

Dziś przygotujemy się do konstrukcji dzianinowej bluzki. Będzie dość przyjemnie. Poopowiadam, pokażę, porozmawiamy. A wszystko będzie ważniejsze, niż samo rysowanie bluzki. Wszystko to będzie wpływało na nasz pierwszy wspólny wyrób odzieżowy ubierany na górną część ciała.

Proszę bardzo, oto dowód na to, że bez papavero też da się żyć i tworzyć. I to jak tworzyć. Pełną parą.

Dziś opowiem Wam o urządzeniu, które każdy z nas posiada w swojej pracowni. Prawdą jest, że każdy z nas posiada zupełnie inny model. Ale przecież nie o to chodzi, abyśmy mieli takie same pracownie. No to zobaczcie moją i pokażcie mi swoje dziurkarki.

Pogoda niestety nie sprzyja na noszenie przeciwsłonecznych okularów, strojów kąpielowych oraz kapeluszy. Zimno się zrobiło i mamy ochotę wrzucić na siebie ciepłe golfy. Jednak próbujemy się sprzeciwić aurze i wywołać słońce i  wysokie temperatury dzisiejszym wykrojem. Tak więc kapelusz na lato czas skroić...