forceps

To jest specjalna sukienka. Ten model nie powinien być obcy moim Czytelnikom. Ale jest to model, który chciałabym pokazać dokładnie dziś. W chwili, gdy ja pakuję się na targai, Wy możecie spokojnie przywitać się z Fajną Małgorzatą.

Czerwono czarną wersję papaverowy admin otrzymał dawno temu. Dziś z samego rana uszyłam niebieską, pomarańczową i żółtą. Zasłużył sobie na więcej, dlatego pozwolę mu dziś jeszcze wybrać kolejne kolory. Oczywiście jeśli będzie chciał, jeśli nie, wymyślę mu inne wzory.

Takie rękawy widywaliśmy nie raz w bajkowych sceneriach. Bardzo obcisłe na dole i szerokie na górze. Niemal zawsze występowały w sukienkach ślicznych księżniczek. W związku z tym, iż wszystkie papaverowiczki są piękniejsze od najładniejszych księżniczek to wciśniemy Was dzisiaj w takie bajkowe rękawki z nowoczesną sukienką.

Miały być już tylko długie, ale wierzymy, że macie piękne nogi i trzeba je pokazywać. Tak więc niezbyt jeszcze jedna imprezowa sukienka. Chociaż jeśliby tak ją uszyć ze stonowanych tkanin to wyjdzie całkiem niezła sukienka do pracy.