forceps

To jest specjalna sukienka. Ten model nie powinien być obcy moim Czytelnikom. Ale jest to model, który chciałabym pokazać dokładnie dziś. W chwili, gdy ja pakuję się na targai, Wy możecie spokojnie przywitać się z Fajną Małgorzatą.

Czerwono czarną wersję papaverowy admin otrzymał dawno temu. Dziś z samego rana uszyłam niebieską, pomarańczową i żółtą. Zasłużył sobie na więcej, dlatego pozwolę mu dziś jeszcze wybrać kolejne kolory. Oczywiście jeśli będzie chciał, jeśli nie, wymyślę mu inne wzory.

Takie rękawy widywaliśmy nie raz w bajkowych sceneriach. Bardzo obcisłe na dole i szerokie na górze. Niemal zawsze występowały w sukienkach ślicznych księżniczek. W związku z tym, iż wszystkie papaverowiczki są piękniejsze od najładniejszych księżniczek to wciśniemy Was dzisiaj w takie bajkowe rękawki z nowoczesną sukienką.

Taka spódnica z ogonem, nie z takim tradycyjnym lisim czy wiewiórczym, ale równie okazałym. Ogon ma z przodu tylko z jednej strony, bo jakby to wyglądało, jakby były dwa, takie rzeczy w przyrodzie chyba nie występują.

Miały być już tylko długie, ale wierzymy, że macie piękne nogi i trzeba je pokazywać. Tak więc niezbyt jeszcze jedna imprezowa sukienka. Chociaż jeśliby tak ją uszyć ze stonowanych tkanin to wyjdzie całkiem niezła sukienka do pracy.

Czas na proste sukienki do noszenia do pracy, szkoły lub na zakupy. Wygodne, łatwe w uszyciu a przede wszystkim ciekawe. Takich sukienek, o nieco sportowym wyglądzie zaproponujemy Wam więcej, a już w najbliższym czasie asymetryczna wersja tego modelu, który będzie miał... ale o tym w następnym artykule z tej serii.