Zuza_notbebe

Dwie dziecięce koszulki. O różnych szerokościach oraz o długościach dopasowanych zarówno dla małych dam jak i młodych przystojnych chłopaków. Element łatwy do wykonania i niesamowicie potrzebny w każdej szafie.

Krótkie spodenki w wersji dziecięcej. Jedne dla chłopca, dwie pary dla dziewczynek. Razem dwie pary, taka to matematyka.

Oto sukienka, wraz z którą będziemy tęsknić za gorącym latem. Piękne plecy, idealna długość do letnich spacerów po plaży. Na szczęście są w tej chwili zakątki na naszej planecie, gdzie lato w pełni. Może czas wyjechać chociaż na chwilę.

Bardzo prosta do uszycia bluza. W sam raz dla początkujących osób, o które zadbała Katia namawiając mnie do tego modelu. Uszyta z kolorowych skrawków... co jest krótką dla Was zagadką. Kto ją odgadnie? Kto rozgryzie dlaczego uszyłam bluzę z tylu kolorów?

Bywa tak, że pracuje nam się z kimś bardzo dobrze. Ja Wam dziś przedstawiam jedną z takich osób. Oto najfajniejsza modelka, z jaką miałam przyjemność pracować. Szybko się uczy, pięknie pozuje przed obiektywem i lubi swoją pracę. To dobrze, bo mam już plan na kilka rzeczy w jej wzroście.

Założyłam sobie, że będzie to tunika do getrów. Ale wyszła mi zgrabna bluza. Można jej więc używać zamiennie. Raz jako bluzę a innym razem jako tunikę do kolorowych getrów. Jak kto woli.