paulina.skrzypek@interia.eu

Oto dwie piękne bluzy z kapturem. Obie mają kopertowy dekolt. Różnią się drobnymi szczegółami. Jedna z nich posiada fajne zakładki po bokach. Druga zgrabną wstawkę w kapturze.

Takie bluzki sprawdzą się zawsze. Latem jako najukochańsze bluzki, do których wystarczy założyć letnią spónicę. Jesienią pod żakiet, wiosną pod delikatny kardigan. A przez cały rok jako koszulka nocna. Oto model uniwersalny, czyli cudownie cudowna Carla.

Bardzo prosta do uszycia bluza. W sam raz dla początkujących osób, o które zadbała Katia namawiając mnie do tego modelu. Uszyta z kolorowych skrawków... co jest krótką dla Was zagadką. Kto ją odgadnie? Kto rozgryzie dlaczego uszyłam bluzę z tylu kolorów?

Bastet zapragnęła uszyć sobie bluzkę. Taką, co to na papavero.pl już jest, ale bez pewnej zaszewki. Tak jak obiecałam, przygotowana pomoc naukowa do prac krawieckich już dziś poniżej. Proszę się częstować.

Przód jest kopertowy. Chyba tak go mogę nazwać. Wywinięty w taki sposób, abyście nie musiały się męczyć z wykończeniem dołu przodu. Tył jest dłuższy, po to aby nam było cieplej zimą pod gruszą.

Lato przybywaj! Ja mam już dla Ciebie nową bluzkę. Taką prostą, bez zbędnych ozdób. Cieniutką i przewiewną z delikatnej bawełny. Lato przybywaj, ja już Cię chcę.

Przyszedł czas na przegrupowanie/pogrupowanie Waszych biustów. Nowa tabela z rozmiarami pozwoli Wam rozszyfrować dla kogo tak naprawdę jest ta bluzka oraz co oznaczają x, xy oraz xyz i skąd tak naprawdę się wzięły w naszym papaverowym życiu. Ich wygląd nie jest zupełnie przypadkowy chociaż ma więcej wspólnego z czymś zupełnie innym niż Wasze piersi.