Wydarzenia ze świata mody

Szyjąc własnoręcznie, mamy możliwość wprowadzenia wielu zmian. Wybieramy nie tylko kolor i fakturę materiału. Możemy udoskonalić szczegóły, zmienić kieszonki, skrócić nogawki, wydłużyć rękawy. Dodać falbankę lub zupełnie inną ozdobę. I to jest w szyciu najfajniejsze.

Oczywiście powinny się strzyc, aby nam zapewnić ciepło. Stąd ten baran na pierwszym zdjęciu. Tylko jakiś dziwny ten baran, jakiś taki nienaturalny. A znalazł się tutaj celowo. Opowiem Wam bowiem o pewnym futrze, dzięki któremu wilk jest syty i owca cała. Będzie to po prostu sztuczne futerko, a nawet ich większa ilość.

Z przyjemnością pokażę Wam, nad czym będziemy pracować w październiku. Oczywiście zdradzę tylko kawałeczek, pozostałe modele znajdziecie w odpowiednich artykułach z szablonami do pobrania.

Jesień idzie, czas uszyć bluzę. Ciepłą, miłą i fantastyczną. Spójrzmy na możliwości i piękne realizacje.

Znów zaskoczyłyście mnie pięknymi obrazkami. Cieszą mnie one za każdym razem. Wiem, że nie zawsze wybucham zachwytem pod nimi, ale to po prostu z czystej zazdrości. No dobra, przyznałam się, a teraz pokażę Wam kolejne perełki.