Wydarzenia ze świata mody

Niby pierwszy kwietnia już za nami, ale pierwszy szablon pojawi się jutro. Dlatego krawiecki miesiąc rozpocznie się w środę. Oto jakie szablony zwiastuje wiosna.

Czyli takie wykonane z przytupem. Po mistrzowsku. Takie, na które z przyjemnością się patrzy.

Jedne z nas są bardzo szybkie, potrafią uszyć coś z papaverowych szablonów, zanim zostaną wymyślone. Inne są bardzo dokładne, potrafią doprowadzać do perfekcji każdy ścieg godzinami. Większości z nas szycie sprawia przyjemność, są też tacy, którzy muszą uszyć, ale tracą przy tym trochę nerwów. Łączy nas jedno, na końcu tej drogi powstają piękne rzeczy, które możemy nosić z przyjemnością. Zobaczmy kilka z nich.

Która z Was ma już za sobą taką suknię, a może nawet dwie? A która z Was jej szuka albo nawet jeszcze nie rozpoczęła marzeń o takim stroju? Mnie taka suknia ominęła, ale dziś z przyjemnością je oglądam. Moda zmieniła się bardzo. Cieszy mnie ta prosta elegancja. A jak ona Wam się podoba?

Początek miesiąca to czas, kiedy możemy zerknąć w przyszłość. Dlatego teraz obejrzymy niektóre modele na marzec i poznamy nieco informacji, które ich dotyczą.