Wydarzenia ze świata mody

Wróciła zima, kto nie ma jeszcze czapki powinien ją uszyć. A czapka może być tak prosta, że można ją uszyć w kilka chwil. Dlatego od dziś nie ma już wymówek i każdy powinien w mroźne dni chodzić w czapce.

Zauważyliście już, jaka dziś jest data? Piątek trzynastego. No to nieoczekiwanie na papavero pooglądamy sobie w ten pechowy dzień specjalne ciuszki.

Lubicie nowe wyzwania? Ja bardzo. I właśnie takie zaproponowała mi Panna Jedwabna. Z konstrukcją odzieży wiąże się każdy mój dzień, ale tym razem miałam przyjemność przygotować szablon odzieżowy na coś zupełnie innego. Przyznam szczerze, że trochę obawiałam się efektów, ale możliwość stworzenia czegoś nowego była znacznie silniejsza niż strach. Szczególnie, że Panna Jedwabna to bardzo sympatyczna osoba, z którą praca przebiegała sprawnie i przyjemnie. Ale żeby dowiedzieć się czegoś więcej, przeczytajcie poniższy tekst napisany przez kobietę zakochaną w jedwabiach i za dużych szablonach. Wy oglądacie naszą pierwszą pracę a ja już rozmyślam nad tym, jak usprawnić naszą kolejną filcowaną przygodę. Następna czeka nas piękna spódnica.

Tak wiemy, że mamy już połowę stycznia. Wiemy, że wiele osób chciało być pierwszymi, którzy złożą Wam życzenia noworoczne. Ale my chcemy być jednymi z ostatnich, aby te życzenia były tymi najbardziej zapamiętanymi. Dlatego właśnie teraz w połowie stycznia życzymy Wam, aby 2017 był po prostu fantastyczny. Pod każdym względem.

A teraz obejrzymy sobie największy i najcięższy grzech początkującej krawcowej. Takich przewinień omówimy sobie więcej, ale zaczniemy od czegoś, czego powinniście się bronić jak ognia.