Wydarzenia ze świata mody

Och tym razem znów coś krawieckiego zmalowały nasze Czytelniczki. Musi być za to kara odpowiednia. Wytkniemy paluchami te, które nam zapadły w pamięć najbardziej.

Obejrzyjmy modelowanie, którego dokonała Kamma. Pobrała szablon, pozmieniała, wykombinowała i otrzymała coś zupełnie innego. Bardzo prosimy, abyście w komentarzach ocenili, czy Kamma popsuła szablon czy stworzyła coś świetnego. Werdykt należy do Was.

Tym razem chronologicznie. Każda z rzeczy, zaplanowanych na czerwiec, jest w nieco innym stanie. Z każdą zdążymy przed publikacją, ale na razie niektóre czekają w kolejce znacznie dalej niż inne. Zresztą zobaczcie sami.

Zapowiedź lipca i szablonów odzieżowych, które pojawią się u nas w tym miesiącu. Zaglądamy w przyszłość, która tym razem zapowiada bardzo dużo puzzli. Kochacie puzzle, prawda?

Zerknijmy, na kilka pięknych Waszych prac. Część z nich uszyta została z pomocą papaverowych szablonów. Inne powstały z miłości do szycia wraz z własnymi szablonami albo zupełnie bez nich. Wszystkie po prostu piękne.