Wydarzenia ze świata mody

Wszyscy czekamy na wyniki testów, prawda? Ja jestem bardzo ciekawa jak spodobają się nasze wydruki. Pokażę Wam coś, co jest tylko zarysem produktu. Nie zdradzę wszystkiego,  bo całość muszą zobaczyć na początek nasi testerzy. A jest to specjalna trzynastka, która zbada, przetestuje i oceni. Zobaczcie więc co będą oceniać i kiedy.

Wybrałam testerów. Ale to nie koniec dzisiejszych prac nad nowym produktem. Dziś muszę przygotować się do tego, aby wysłać szablony. To pierwsze takie zamówienie, dlatego zabieram się za nie osobiście. I chociaż mam juz wszystkie potrzebne narzędzia i podzespoły, to jest to takie pierwsze zadanie masowe. Muszę przygotować aż 10 różnych paczek.

Wśród nas jest cały ogrom zakochanych w szyciu osób. Dziś chciałabym Wam przedstawić Ewę, w której od pierwszej chwili wyczułam tę pasję i miłość do krawiectwa. Jestem pewna, że Wy też to odkryjecie w jej artykule. Dlatego zachęcam do przeczytania i przywitania się z koleżanką gorąco. A ja mam do Was tylko jedno ważne pytanie. Czy chcecie zobaczyć jak wyglądają sukienki Ewy skonstruowane wraz z moją książką? Bo ja nie mogę wyjść z podziwu za każdym razem, gdy widzę nową fotkę. Dla mniesą one najważniejszą częścią mojej książki, zdjęcia rzeczy uszytych z moją pomocą to spełnienie moich marzeń.

Już za moment będziemy dla Was drukować szablony i wysyłać je do domu. Ale zanim to zrobimy, przetestujemy nową usługę. A dokładnie przetestujemy produkt w postaci drukowanego szablonu. Już opowiadam, kto może zostać testerem.

Czy chcecie zobaczyć kto uszył dla siebie takie krótkie rękawy? No to czytajcie!