Wydarzenia ze świata mody

Spójrzmy na kilka wartych uwagi detali. Są piękne, warte naśladowania. Sprawdźmy, w którym momencie nasze gusta się pokrywają i na co mamy wspólnie ochotę.

Jakiego sobie wymarzyłyście? Czy będzie tak modny, jak ten z pokazów. Czy będzie nosił żakardowe spodnie albo plecak w kształcie maskotki? Jak chciałybyście, aby wyglądał Wasz mężczyzna. A jak nasi Panowie chcieliby się widzieć w lustrze?

Wasze realizacje bardzo często są po prostu tak piękne, że każą nam wrócić do ponownego uszycia jakiegoś modelu. Czasem są to starsze modele a czasem te całkiem nowe. Dziś obejrzymy kilka z nich. Kilka z takich, do których z przyjemnością się powraca.

Najładniejsze puzzle to oczywiście te, które powstają na podstawie papaverowych szablonów. Na takie nie mogę się napatrzeć. Przyznam szczerze, że Wasze zdjęcia sprawiają mi bardzo dużo przyjemności. Dziękuję za wszystkie, a poniżej pokażę kilka z nich.

Kobieca torebka skrywa wiele skarbów. Ona sama jest jednak dziś najważniejsza. Zobaczcie jakie torby będziemy nosiły w rękach w 2017 roku. A przynajmniej jakie proponują nam różni projektanci