Oto płaszcz, który z każdą realizacją podoba nam się coraz bardziej. Spójrzcie sami, jakie piękne egzemplarze posiadają w szafie nasze Czytelniczki. I koniecznie uszyjcie sobie jeszcze ładniejsze!

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Powyżej widzimy tylko ostatnie realizacje. Ale jest ich znacznie więcej, zapraszamy do obejrzenia wszystkich płaszczy w artykule z szablonem do pobrania. I pobrania samego szablonu, który w chwili obecnej specjalnie dla Was do pobrania w zamrożonej na chwilę wersji.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

Najfajniejsza i najcieplejsza sukienka na świecie. Piękną stójkę, jak widać na pierwszym zdjęciu, można usunąć. Sukienkę można również skrócić do bluzki lub tuniki. Model idealny. Jesteśmy zachwyceni wszystkimi realizacjami. W każdym kolorze ta sukienka wygląda naprawdę bardzo interesująco.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć

To będzie idealna sukienka do wrzucenia pod powyższy płaszcz. Świetny komplet na zimę, która nie chce dopuścić. Ciepła sukienka i płaszcz z kapturem do uszycia w weekend. Albo jeszcze przed nim. Niezależnie od tego, kiedy uszyjecie, koniecznie nam się pochwalcie efektami.

Kliknij aby powiększyć Kliknij aby powiększyć