Bałagan!

Straszny bajzel panuje na moim stole do krojenia. Rozłożyłam wszystkie niezbędne narzędzia, nowe pudełeczka, nowiuście oczka i wycinaki i działam. To bardzo przyjemna praca. Zawsze, gdy człowiek tworzy coś nowego, daje mu to ogromnego kopniaka do działania. I tak właśnie jest dziś. Dziś ten twórczy bałagan pomaga i cieszy niezmiernie.

zmiany 263

Instrukcja składania pudełeczek

Każde pudełeczko należy złożyć starannie i w odpowiedniej kolejności. Instrukcję otrzymałam wraz z całą masą nowych pudełek. I działam. Składam, zaginam i zamykam. A do środka wkładam szablony. Już dwie osoby mają je wydrukowane i poskładane. To tacy dwaj testerzy wybrani po znajomości, więc już od dawna wiedziałam, co mam wydrukować.  Reszta musi mi dać znać co powinno się znaleźć w ich pudełeczku.

zmiany 263

Niebezpieczne narzędzia

Dziś do pracy musiałam użyć również młotka. Ale jest to wyjątkowy przypadek. Później, gdy już admin skręci pewne sprytne urządzenie, nie będzie on potrzebny. Ale tym razem każde jedno pudełeczko, do umieszczenia owalnego oczka, musi spotkać się z tym oto pięknym młotkiem.

zmiany 263

Napownica moja ulubiona

Uwielbiam ten sprzęt. Za każdym razem, gdy uzupełniam braki w napach lub springach, dokupuję kolejne końcówki. Tym razem padło na wycinaki i nowe rozmiary oczek. I z przyjemnością wykorzystałam część z nich właśnie dziś. Kto ma taki sprzęt to wie, jak bardzo jest przydatny przy szyciu.

zmiany 263

A co to?

To wieszaczek. I tak, jest on dziś niezbędny do tego, aby pracować nad nowym projektem. Ale po co jest mi potrzebny, do czego mi służy, opowiem niebawem.  Mam nadzieję, że będziecie tym zachwyceni. Ale efekt mojej współpracy z wieszakiem obejrzą testerzy. Mam nadzieję, że się domyślą gdzie i jak go użyłam.

zmiany 263

Czarne gumki z zakuwką.

Przyznam szczerze, że troszkę się ich naszukałam. W internetach są, to fakt oczywisty. Ale chciałam je obejrzeć, dotknąć i wybrać odpowiednią grubość. Nie mogły być za cienkie ani zbyt grube. Przeszukując bliskie mi okolice przypadkiem natknęłam się na firmę, którą mijam niemal codziennie spacerując z psem. I tak oto trafiłam do miejsca na świecie, gdzie ludzie zajmują się tylko tym. Przez cały dzień zakuwają gumki w różnych kolorach, grubościach i długościach. Wyobrażacie sobie, firma, która tylko i wyłącznie zakuwa końcówki na gumkach? Ale jakie przydatne gumki, dla naszego nowego szablonu drukowanego po prostu niezbędne!

zmiany 263

Dwa pierwsze zamówienia testerów

Dwa pierwsze są już wydrukowane i spakowane. Aby mi się nie pomyliły, doczepiłam karteczki z moimi notatkami. Te kartki oczywiście zostaną usunięte przed wysyłką. Całość opakowania pozostawię jeszcze na chwilę malutką tajemnicą. Ale już widać gumki, które są niezbędne w pewnym momencie. Pudełeczko zamyka się bez nich, ale one będą bardzo przydatne i spełniać będą bardzo ważną funkcję. Mam nadzieję, że testerzy wezmą sobie do serca sprawdzenie tego miejsca. Liczę na to.

zmiany 263

Oto testerzy

Do przetestowania drukowanych szablonów potrzebujemy 12 osób. Nie wszystkie szablony zostaną wysłane już dziś. Po pierwsze czekam na informacje o tym, jaki model i w jakim rozmiarze tester pragnie wypróbować. A po drugie, kilka szablonów zostanie przygotowanych w pewien specjalny sposób, i potrzebuję na to jeszcze kilku dni. Niezależnie od tego, czekam na adresy i info o modelu do druku. A poniżej lista wraz z informacją, gdzie nasz tester zgłosił się do tej odpowiedzialnej roli. 

 1. Malboraczka (papavero.pl) - wydrukowane - spakowane
 2. Camilleee (papavero.pl) - wydrukowane- spakowane
 3. Kamma (papavero.pl)
 4. Babydelfi (papavero.pl) - wydrukowane- spakowane
 5. Łukasz P. (FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 6. Anna B.(FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 7. Ela K.(FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 8. Emilia G. (FB papavero) - wydrukowane- spakowane
 9. Sylwia L.(123 szyjesz Ty) - wydrukowane- spakowane
 10. Iza K. (123 szyjesz Ty) - wydrukowane- spakowane
 11. Małgorzata M. (123 szyjesz Ty)
 12. Angelika F.(123 szyjesz Ty) - wydrukowane- spakowane
 13. Omikrona, za rozwiązanie zagadki w komentarzu z tego artykułu. - wydrukowane- spakowane

Testerzy, proszę się nie bać tego, że trzeba będzie pokazać uszytą rzecz. Możecie wybierać bez lęków. To nie jest krawieckie wyzwanie. Będę od Was oczekiwać opisu wrażeń na temat samego produktu, czyli wydrukowanego szablonu. Zrobienia zdjęcia szablonu, opakowania itp drobnostek. Bez lęków można wybierać szablony, nawet trudne.

Komentarze

papavero
#19 papavero 2019-02-07 23:19
Cytuję omikrona:

Bo ten wieszak jakiś taki dziwny - skarpetki na takim wiszą w sklepach ;-)
+
Nieprawda! Dostaniesz, to się przekonasz :-D
Frania
#18 Frania 2019-02-07 17:46
@Papavero dziękuję :3 za wyróżnienie. Napisałam list:)
omikrona
#17 omikrona 2019-02-07 12:24
Cytuję papavero:
Cytuję omikrona:
Te pięknie poskładane pudełka mają specjalne miejsce do włożenia wieszaka i wiszą sobie na stojaku niczym ubrania w pralni ;-)

Moje zagadki są dla Was za proste. @omikrona to nie fair, że odgadłaś zanim ja zdążyłam napisać pytanie. Za karę dopisuję Cię do listy testerów.

Bo ten wieszak jakiś taki dziwny - skarpetki na takim wiszą w sklepach ;-)
Teraz zamiast pracować będę szukać fajnego wykroju i mam pretekst żeby kupić nowy materiał :D
papavero
#16 papavero 2019-02-07 08:53
Cytuję omikrona:
Te pięknie poskładane pudełka mają specjalne miejsce do włożenia wieszaka i wiszą sobie na stojaku niczym ubrania w pralni ;-)

Moje zagadki są dla Was za proste. @omikrona to nie fair, że odgadłaś zanim ja zdążyłam napisać pytanie. Za karę dopisuję Cię do listy testerów.
papavero
#15 papavero 2019-02-07 08:51
Cytuję Niteczka82:
A już wiadomo jaka będzie cena takiego szablonu?

O tym opowiem w przyszłym tygodniu. Dopóki klamka nie zapadnie, to nie będę o tym pisać. Generalnie przejrzałam rynek i aż takich strasznych cen jak widzę gdzieś indziej nie planuję.
papavero
#14 papavero 2019-02-07 08:49
Cytuję czubek23:
a składarka wielkoformatowa już na stanie? ;) bo jak nie to pomoże też przy ręcznym zaginaniu

Wiesz, jeśli się okaże, że szablony będą się sprzedawały jak bułki w tesco, to będziemy myśleć o takim poważnym sprzęcie ;-) A na razie mamy do dyspozycji dwa wielkoformatowe plotery i nasze rączki do zagniatania. To tak naprawdę bardzo odprężające zajęcie, które już widzę będzie nagrodą za dobre sprawowanie. Wczoraj gdy składałam pudełka to nawet admin nie mógł sobie odmówić tej zabawy. Wepchał się do składania i zaginał mimo mojego focha, że się wtrynia.
Niteczka82
#13 Niteczka82 2019-02-07 08:18
A już wiadomo jaka będzie cena takiego szablonu?
babydelfi
#12 babydelfi 2019-02-06 21:26
o rety dziękuję, dziękuję dziekuję, ależ mi zrobiłaś super prezent na wieczór :-) już ślę wiadomość
camilleee-1986@wp.pl
#11 camilleee-1986@wp.pl 2019-02-06 19:57
Musze przyznać że czekam już na tą paczke jak na Mikołaja.
Materiał wyprany złożony i czeka z niecierpliwoacią na swoją kolej.
czubek23
#10 czubek23 2019-02-06 19:20
a składarka wielkoformatowa już na stanie? ;) bo jak nie to pomoże też przy ręcznym zaginaniu